Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érezhetem magam ennyire...

Miért érezhetem magam ennyire motiválatlannak? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Szoval a helyzet a következő: egyedül elek, egyetemen tanulok. Vannak barataim bár nem sok, leginkabb egyetemen kívül de az iskolában is jóban vagyok pár lannyal, viszont akárhányszor veluk logom elkezdenek irritalni. Ez kb egy hete van amióta elkezdődött a második félév. Nincs parkapcsolatom lassan egy éve, fiúk egyáltalán nem tetszenek, egy van aki felkeltette az erdeklodesem de egyszerűen képtelen vagyok megismerkedni vele. Mas rajta kívül nem tetszik, sot szinte o az egyetlen aki egy év alatt tetszett.. Nincwenek nagy elvarasaim, de senki nem kelti fel az erdeklodesem. Unom az eletem, nem történik semmi, ha elmegyünk bulizni a baratnoimmel akkor se történik szinte semmi, unalmas minden. Legszívesebben hazautaznek a csaladomhoz, de most csütörtökön lesz egy buli amire szeretnek eljutni, ezért ezt most nem tehetem meg, pedig lelepnek.. De egyszerűen nincs semmi ami motivaljon, hazaerek ledolok a tv elé es mar szinte este is lesz. egyszer mar volt egy ilyen idoszakom előző félévben, akkor hazautaztam, kipihentem magam es sokkal jobb lett.. Valaki tudna adni valami tanácsot? Mivel motiváljam magam? Mit tegyek? :(

19/L



2017. febr. 14. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:

miben éled ki a kreativitásodat?


23F

2017. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a rendszeres sport jobb hangulatot teremt.
2017. febr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyjából semmiben. Nem csinalok semmit, epp ez az. Sorozatokat nézek, olvasok. Viszont ami nem igazán jo, hogy nagyon nagyon sokat fantazialok, es egyszerűen nem tudok rola leszokni, meg ha programom van akkor is fejben torteneteket talalok ki velem meg a fiuval aki tetszik. Erről le kene szoknom, mert szerintem mar nem a valóságban elek (:D), de nem tudom hogyan.
2017. febr. 14. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:

#3:

ez nálam is gyakori, de mint programozó sokszor hasznos :)

találj olyan hobbit amiben kiélheted a kreatívitásod :)

írj, rajzolj, fess, modellezz, programozz...ami leköt és érdekel :)


23F

2017. febr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"egyszer mar volt egy ilyen idoszakom előző félévben, akkor hazautaztam, kipihentem magam es sokkal jobb lett."


Menj el megint.

2017. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kísèrletezz :D mármint embereken. De nem úgy xD pszihológiailag. Egy csomó èrtèkes infód lesz, tudásod ès ha ezeket jól használod hihetetlen sok jó kapcsolatod. Az elsődleges akadály az èletszemlèleted. Amit a világról gondolsz, az emberekről ès magadról. Ezeket ha megváltoztatod megváltozik minden.
2017. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fantáziálásról szerintem nem kell leszoknod, ez természetes, ha valaki tetszik. Csak az a baj, hogy nincs barátnőd. A sok lány közül nem tudsz eggyel v. kettővel szorosabb barátságot kialakítani? Hogyhogy nem érdekel semmi? Hát akkor miért tanulsz egyetemen? Az sem érdekel? Ha Bp-en élsz, akkor fedezd fel a várost, menjetek múzeumokba, a Szépművészetibe pl., igaz, az most be van zárva, de felmehetsz a Várba, Bp. a világ legszebb városa, ismerd meg alaposabban, vagy szabad idődben menjél el (egy barátnővel, aki szintén kedvet érez ilyen programokhoz) más városokat felkeresni, járd be Mo-ot! Vagy kezdjél el sportolni, menjetek kirándulni, az olvasás jó dolog, de csak klasszikusokat olvassál! Aztán majd hátha sikerül megismerkedned azzal a fiúval is, vagy ha nem vele, akkor egy másikkal, de a barátkozás egy lánnyal fontos lenne, mert az igaz barátság a legfontosabb az életben.
2017. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonymtomi válasza:
Ha egy kis változatosságot vinnél az életedbe az biztos sokat segítene. Mint 18 éves fiú azt mondanám,hogy beszéljünk,én biztos feldobnám a napjaid,de ezen az oldalon ez lehetetlen szóval marad az 1. ötletem. Járj el valamilyen edzésre például. A kondi,jóga,pilátesz stb. új életmódot adnak az embernek. Tűzz ki magad elé célokat. Ne 1 évben gondolkozz hanem a következő napjaidon,heteiden. Őőőőőőő nagyjából ennyi,remélem segíthettem.:) Ja mellesleg én olyan típusú vagyok akinek az érdeklődését minden jó kinézetű lány felkelti azonban nálam ezek csak 1 péntek estéig tartanak...szóval hasonló cipőben járok mint te.
2017. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!