Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedülállók, milyen érzés...

Egyedülállók, milyen érzés így Valentinkor egyedül lenni, mikor mindenkit együtt láttok?

Figyelt kérdés

nem és kor megjelölést is kérnék


egy szintén zenész



2017. febr. 14. 11:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Voltak remek, jó kapcsolataim, amikben boldog voltam, és - bár vége -, egy szép emlékként tekintek rá.

Viszont mérlegelve, hogy mit adnék-kapnék egy kapcsolatban, úgy döntöttem, az ismerkedéssel töltött időt hasznosabb dolog munkára és tanulásra fordítani. Nem vagyok romantikus típus, nem igénylem, hogy törődjenek velem, sőt, inkább nyűg, hogy mindig ott lóg rajtam valaki.

Szóval így Valentin-napon örülök a boldog pároknak, de nem sajnálom magam egy percig se. Én sosem fogom megérteni, minek nekik kapcsolat, ők meg nem fogják megérteni, hogy nekem hogy-hogy nincs rá szükségem; de azért még jó rájuk nézni :)


22/L

2017. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Akkor sok a közös vonás.
2017. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
19, akkor minek vagy vele?
2017. febr. 15. 04:15
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?

Arra gondolok,hogy kiverne a víz,ha valaki folyton rajtam lógna.


Nem tudnék elviselni ilyen szoros köteléket egy másik emberrel,és nem is értem másoknak ez miért jó,nekem fura.


28/f

2017. febr. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A húgom barátja tegnap beállított egy "hatalmas szívvel".

De éreztem húgomon,hogy már neki is teher volt ez a túlzott szeretetkinyilvánítás.

2017. febr. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Egy ember kialakít magának saját szokásokat, hogy boldoguljon a jelenlegi környezetèben. A házasság is egy ilyen szokás a társadalomban. Állatok is vagyunk ès ösztöneink is vannak. Nem ragaszkodhatunk egy èleten át egy emberhez. Szerintem egèszsègesebb lelkileg, ha èvente van új párunk. Így nem fásul bele az ember. Lesz èletkedve ès lassabban is öregszik meg. Az utódnemzèsről meg annyit, hogy minèl többen vagyunk, annál kevesebb jut egy főre ès a többinek annál több energiájába kerül, hogy mindenki ki legyen szolgálva. Vagyunk elegen így is.
2017. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Február 14.-én felköszöntöm a Bálint ismerőseim, és ennyi. Uganúgy elmegyek dolgozni, ugyanúgy lefekszem este, stb. Ha meg látok embereket virággal menni vagy párokat csókolózni az igazán nem az én dolgom. Őszintén nem lesz ettől jobb a napom, hogy hú mennire jó, hogy szeretik egymást, de nem is fog el a hányinger meg az irígység. Meg van a véleményem róla, de megtartom magamnak.
2017. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!