Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnék megváltozni, de nem...

Szeretnék megváltozni, de nem tudok?

Figyelt kérdés
Kedves mindenki.Sajnos elég régóta nincsenek barátaim, folyton csak a magány,az egyedüllét van mióta anyámék is elköltöztek külföldre.Kapcsolatom utoljára 1 éve volt,és 1 hónapja már annyira nem tudtam magammal mit kezdeni,hogy vissza vettem a kábítószert,és azóta csak egyre lejjebb süllyedek.Lassan ha így folytatom elvesztem a munkahelyt,akkor meg minden mást is,de nem bírok leállni vele,én régen 2 éve is csináltam de abba hagytam,1 hónapja egyik nap szereztem,és azóta mindennap csinálom,sajnos a magánypm ellen nem sokat tudok tenni,mert én nem vagyok az a nagyon jó arc..De ha így folytatom,tönkre teszem az életem,és az a baj hogy én nem akarom csinálni,már a szervezetem parancsol helyettem :( 21/F

2017. febr. 19. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen szerről van szó?
2017. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A legrosszabb.Herbál.Belevittek anno,mert hogy milyen jó.. De nem az,egyszer már majdnem tönkre tett,akkor hagytam abba,de félek hogy nem megy újra abba hagyni.
2017. febr. 19. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha felhívnál egy ezzel kapcsolatos segélyvonalat? Nem tudok neked számot mondani, de keress rá neten, biztos, hogy van jó pár. Ott szakemberektől kaphatsz segítséget, akiknek rengeteg hozzád hasonló fiatallal van már tapasztalatuk. Sok sikert :)
2017. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Talentum Alapítvány válasza:
A nagyobb városokban vannak olyan szervezet, aki szenvedélybetegekkel foglalkozik. Ha tanácsolhatom keress egy alacsonyküszöbű ellátást, akik anonim módon tudnak segíteni rajtad (nem kell semmilyen adat, sem név), és titoktartási kötelezettségük is van.
2017. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!