Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ihatok frontinra? Szeretném...

Ihatok frontinra? Szeretném kiélni magamat végre. Azért tettem fel ide a kérdést mert leírom mellette miért is akarom ezt.

Figyelt kérdés

Nagyon felzaklatott engem egy álom amiből sírva ébredtem fel, és rohadtul kivagyok lelkileg. Egyszerűen nem akarok semmit, csak eltolni magamtól az embereket és felejteni. Ezt szoktam csinálni ha hetekig csak altatom magam, kb csak addig vagyok ébren míg iskolában vagyok, a többit átalszom. A lényeg hogy ma reggel olyan álomból ébredtem ami nagyon rosszul érintett. Ma már sokadjára sírok, legalább hatodik alkalommal, és most is. NEM ARRA KELL segítség hogy hogy oldjam meg, mert nem érdekel hogy lábalhatok ki ebből, az álmaimban boldog vagyok. Ezzel kapcsolatban nem is kell nekem írni.

Viszont szeretnék NAGYON berúgni holnap éjjel és csak ülni egyedül valahol. Jólesne.


Engem az érdekel amit ez alatt leírtam.



Röviden:


tegnap este - 1 db 0.5mg frontin


Ma reggel meg most - 2db - 2db 0.5mg frontin


Ennyit vettem be összesen.


Holnap este szeretnék elmenni inni, de most jutott eszembe hogy ezt bevettem. Ha most, csütörtök délután vettem be kettőt akkor péntek este 18-19 óra körül ihatok rá?



2017. febr. 23. 15:18
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

17 évesen frontin, és ilyen mennyiségben? A frontin NEM altató, ha altatóra van szükséged, akkor írass fel rendes altatót az orvosoddal, mert ez nem az.


Kolléganőmnek 2-3 hónapba telt, mire lejött a frontinról. Napi 4-6 darabot szedett, 0,25-ösből. Elkezdett valami mesterhez járni, akinek kiönthette a lelkét, meg gyógynövényes dolgokat kezdett el szedni az alvás elősegítésére frontin helyett/mellett (valeriana relax pl.). Mostanra szerencsére teljesen el tudta hagyni a frontint, amitől egyébként még hallucinációi is voltak.


Amúgy szerintem ihatsz rá, ahogy számolom, olyan 28-30 óra telik el a gyógyszer beszedése és az italozás között. De nem javaslom, nem megoldás, inni sosem szabad depresszióból. Jómagam nem vetem meg az alkoholt, és előfordul, hogy nagyobb mennyiségben sikerül fogyasztanom belőle. De soha nem bánatból teszem, ellenkezőleg. Ha bánt valami, rosszul mennek a dolgaim, akkor azt meg kell oldani, azon az ivás nem segít. Az, hogy egyedüllétre és egy kis nyugalomra vágysz, rendben van, de nem kell mellé egy üveg whiskey is, hogy kitisztuljanak a gondolataid, sőt.


Még nagyon fiatal vagy, kár lenne elszúrnod, olyan sok minden vár még rád. Az öcsém 18, és tudom, mennyire más generáció vagytok, mennyire nehezen találjátok meg velünk és mi veletek a közös hangot. De hidd el, ez mindig így volt, és ahogy egyre felnőttebbé válsz, egyre jobban meg fogod tudni oldani a problémákat. Ha akarsz, nyugodtan írj privátot, szívesen meghallgatlak. Sokszor önmagában az is rengeteget segít, hogy kimondhatod valakinek, ami bánt, és már ettől jobban érzed magad. A legjobb persze az, ha van olyan barátnőd, akivel bizalmasan meg tudsz mindent osztani. Nekem, amikor nagyon mélyen voltam, a legjobb barátaim segítettek. Sokszor pusztán annyival, hogy meghallgattak.

2017. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, utolsó. Az alkohol nem válasz! (De legalább elfelejtjük, mi volt a kérdés.) xD
2017. febr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nyugodtan igyál rá semmi bajod nem lesz.Ha közvetlen ivás elött vennéd be se lenne semmi.Tudom lefogják pontozni a válaszom de ez az igazság :D
2017. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!