Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ha egy cég kevés...

Szerintetek ha egy cég kevés fizut adna, vagy nem is akar nagyon fizetni annak lehet az a magyarázata hogy "velük is szemétkednek"? Többit alább.

Figyelt kérdés
Pl. állásinterjún nézi a fickó: diploma, fizetés: minimálbér, és havonta valamennyi borítékba. És persze annyira nem is akarnak adni egyáltalán. Na erre lehet az a magyarázat hogy a céget sem annyira akarják kifizetni ha erre kerül a sor? Tehát hogy nekik sem mennek simán a dolgok, van aki pl. beperli a céget, a tulajoknak bíróságra kell menni, holott nekik van igazuk egy ügyben, és kialakul egy rossz hangulat a cégnél? Ez lehet magyarázat, hogy a kis pénzét sem nagyon kapja meg az egyszerű "melós", munkavállaló? Tehát hogy a céggel is szemétkednek? Vélemények?
2017. febr. 24. 11:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Mondjuk ezt én is megfigyeltem.


1. cég, ahol ez volt, de otthagytam: tulaj: évente új A6-os, szalonból, full extra, mindig a legújabb típus.


2. cég: 1. tulaj: A7 Sportback,

2. tulaj: Volkswagen Touareg.


hi-hi, szóval nem opel corsa, vagy opel mokka."


Pontosan.

2017. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

De mondjuk ez tényleg vicces valahol.


Azt kap a tulaj céges autót, 300 lóeró, 3-4 literes motor.


És közben spórolunk, mint állat.


Ez akkor is vicces.

2017. febr. 24. 15:32
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem védem mert rengeteg zsugori cég van, de vannak kisebbek Főleg akik szolgáltatást végeznek akiket viszont szívatnak. Engem egy nagy állami cég szívatott meg, pedig minimum áron vállaltuk a munkát viszont ők:

Nem a helyzetnek megfelelő munkát adták.

2 hónapot ültek felette mielőtt leszámlázták volna és onnan 1 hónapot kellett várni a kifizetésre.

Egyszer felvettem hivatalosan nem minimálbéren, hanem többért embert. Nos ő:

Hiába volt szakértelme több kárt csinált mint hasznot, illetve sokszor még a napi bérét se dolgozta ki.

Lehet, hogy itt ez sokaknak nem tetszik, de én így jártam azóta senkit nem veszek fel és nagyon megválogatom a munkákat.

2017. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!