Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem, hogy lassan elszige...

Úgy érzem, hogy lassan elszigetelem magamat az emberektől. Erről az életmódom tehet? (Lent kifejtettem) 19F

Figyelt kérdés

Ha belegondolok, gyakorlatilag semelyik tevékenységemhez sem kell senki:

- Sportként kocogni szoktam, bár ez csendes sport, mert szabályosan kell venni a levegőt.

- Szeretek olvasni és írni, de ezeket is egyedül szokták csinálni.

- Nem iszok alkoholt, ezért nem szoktam a többiekkel kocsmába járni, de ha esetleg mégis megteszem, különcnek érzem magam, mert nem iszok velük.


Ezeken kívül még rajzolok, filmet nézek, tanulok és kutyát sétáltatok de ezek is többnyire egyszemélyes tevékenységek.

Hogy a félreértéseket elkerüljem, nem vagyok különc vagy ilyesmi, de amint kiteszem az iskola kapuján a lábamat, olyan mintha mindenkit bent hagynék az oktatás zord épületében, és a kívül töltött időmet csak egyedül tölteném.


Az életmód váltás segítene? Más hobbit vagy sportot kéne keresnem, ahol több ember vesz körül, vagy ez egyáltalán normális?



2017. febr. 28. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Annak ellenére hogy a társadalmunkban nem ez lenne az ideális azt veszem észre elég sokan így élnek. :)
2017. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. egy éve én is hasonló módon élek, pedig előtte nagyon is társasági ember voltam. Az eszemmel tudom, hogy nem kéne ennyire befordulni, de valahogy meguntam az embereket. 22F
2017. márc. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is, csak én majd 10 évvel idősebb vagyok nálad. Nincs ember undorom, épp ellenkezőleg. De nem tudok neked segíteni, fogalmam sincs hogyan lehetne ebből kizökkenni.
2017. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sosem vagyunk elégedettek, mindig azon gondolkodunk milyennek kellene lennünk. Max 30 êves korodig ámítod magad ezzel, de jobb esetben 25 éves korodra észreveszed ki az a valami, aki állandóan elégedetlen benned, és arról álmodozik milyennek kellene lennie.

A parkban sokan sétáltatnak kutyát, a kutyás lányok kedvesek, ott is lehet ismerkedni.

A parkban sokan futnak, lehet csatlakozni hozzájuk. A parkban is rajzolhatsz, az ég alatt sokkal jobb tevékenykedni, a tető akkor hasznos, ha alszol. Ott a parban majd sokan érdeklődnek, mit rajzolsz, és miért nem iszol sőrt, mert ez nem normális, hogy te normális fiatalember vagy. Tanulni is lehet, tanulószoba, ha egyetemre jársz, ott a diákok együtt tanulnak, föleg a matematikát.

A kocsmázó haverokat is elhivhatod futni, ott vagánykodjanak, ne a sörősüveg mellett.

2017. júl. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha szereted azokat amiket csinálsz, bármennyire is nem társaság függőek, attól még folytasd őket, nem kell váltani, talán picit újítani. Én is hasonló helyzetben vagyok. Kutyasétáltatás esténként, írás, olvasás, rajzolás, stb. Én arra gondoltam, hogy ezekben az érdeklődési körökben keresgélek, pl. a rajzolást szeretném komolyabban venni, ahogy az írást is, ezert gondoltam hogy elmegyek valamilyen képzésre ahol csak megismerek egy-két embert akik hasonló érdeklődési körökben mozognak mint én. Szerintem ez nálad is beválna.L
2017. júl. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!