Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen elszigetelem magam a...

Teljesen elszigetelem magam a világtól! Normális ez? Vagy a kamaszkor velejárója?

Figyelt kérdés

Régebben lázadoztam, de teljes tagja voltam a tinitársadalomnak, eljártam a barátaimmal, stb... Most meg itt az emberiség, itt vagyok én, és mintha teljesen külön világ lenne. Nem hisztizek, nem is foglalkozom a világgal. Ez már megy kb 1 éve, de egyre kissebb lesz a kör, amibe az emberek beleférnek. Régebben voltak haverok, akikkel el tudtam beszélgetni, most meg... szóba se állunk. Nem, mert összevesztünk, csak teljesen eltávolodtunk. Az eddigi legjobb barátaim már csak ismerösök. Kibújok a szociális élet alól, a legtöbb idöt a nagyapámmal és az egyetlen legjobb barátommal töltöm (18/F), és tanulással. Boldog vagyok, meg minden... de normális ez? Megszünik körülöttem a világ.

14/L



2013. dec. 19. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ott a kérdésedben a válasz,Boldog vagy ! akkor mi a baj?

Bár mégse vagy az teljesen ha ezen gondolkozol..

2013. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A boldogsággomal baj nincs. Csak az aggaszt, hogy eltünik körülöttem a világ.
2013. dec. 19. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:

egy pszichológus barátom, az választ adhat a kérdésedre

Írj rám és küldöm a skype nevét :)

2013. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem normális...

Csak sok a hülye odakint.

2013. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Imádom az ilyen "mély tiniket". Nemhogy mennél, megismernél egyre több és több embert, vidám lennél, szórakoznál, eljárnál az új és régi barátokkal is. Nem. Jobb otthon ülni, mint egy cserepes növény...
2013. dec. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem érzed már jól velük magukat, úgy érzed hogy már kiélted magad és tartasz a komolyság fele. Ez egy jó jel és örülök neki. Sok tini még ebben a korban nyitja ki a kis szárnyait, cigizik, iszik meg minden.

Szerintem ebben nincs semmi rossz, ahogy te csinálod. Boldog vagy és jól érzed magad. Ez a fő !

2013. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3#: nincs skype-om... :/
2013. dec. 20. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!