Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lépjek ki ebből?

Hogyan lépjek ki ebből?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár évben gyakorlatilag teljesen elmaganyosodtam. Sehová sem járók,nincs társaságom. Van pár ember,akikkel lenne lehetőségem programokat szervezni,hívnak ide-oda,de nekem pokoli nehéz feladat ebben részt venni. Ezek a lehetőségek pár hónapja jönnek időközönként, de valami kifogással elmondom,holott ez lenne a vágyam. Végre kiszakadni a magánybol.... Azt mondják, minél tovább van ebben az állapotban valaki, annál nehezebb kijönni onnan.... Ezt a saját bőrömön tapasztalom. Borzalmasan nehezemre esik társas programokban részt vennem újra. Nagyon félek. Nem tudom miért van ez. Ha valamelyik ismerős áthív,nem merek elmenni. Annyira elvadultam az emberi kapcsolatoktol,hogy tényleg görcsbe áll a gyomrom,ha egy teljesen pozitív és kellemes időtöltésre invitálnak. Tényleg nagyon félek már ezektől. Szeretnék újra barátok közt lenni. De megbénít a rettegés.

Tudom hülyeség, de nagyon nehéz, pedig erre vágyom.

Hogy nevezik ezt pontosan? Hogy tudom megtalálni a kiutat? Másnak is ennyire nehéz ebből kitörni?


2017. márc. 9. 20:12
 1/2 anonim válasza:
Ugyan ez volt nekem is, fejben rakd helyre magadban a dolgokat, mi az ami gátol? Nálam családi háttér, külső volt amit ami elvette a bátorságom de rájöttem, hogy néha igent is kell mondani, engem is hívtak mindig nem mentem...aztán egyszer igent mondtam, elmentem bulizni velük és jó volt :) kis bátorságot vettem és randizgattam, neten ismerkedtem csomószor beégtem de tudtam, hogy minden egyes perccel amit emberek között töltök el fejlődök és így is lett. Azóta van barátnőm és jó minden. Ez is olyan dolog amit meg kell tanulni, azért félsz mert mindig nemet mondtál és nem tudod mi várna rád. Gyakorolj! Fejlődj! merj belevágni ne csak otthon ülj attól nem lesz jobb. 22F
2017. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!