Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lépjek ki ebből az egészből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ki ebből az egészből?

Figyelt kérdés

Kicsit komplikált helyzetbe kerültem, mondhatni, teljesen szétcsúszott az eddig rendezett életem. Nem tudom, hogy tudtok e majd tanácsot adni, de már az, hogy kiirom ezt magamból valamennyire segithet.

Lehet, hogy kicsit hosszú lesz, szóval köszönöm a türelmet annak aki majd válaszol és végig olvasta.


Szóval. Összejöttem kb egy éve egy férfival, aki nagyon de nagyon csúnyán átvert. Azt hittem, hogy egy rendes ember (30) akinek komoly tervei vannak az életben, hűséges, szeretne családot stb (ezt mind ő mondta) én pedig bevettem. Hiba volt már látom, hiszen azok akik igy fényezik magukat, általában messze járnak az őszinteségtől. Valami mégis megfogott benne, szóval elkezdtük tervezni a közös életünket. Bemutattam a családomnak, barátoknak. Ő másik városban született, csak hozzánk jött át dolgozni, igy az ő barti körét nem nagyon ismertem meg. Mondjuk ez is elég különös volt. Én tényleg mindent megtettem érte. Mellette voltam amikor csak kellett, számithatott rám a nehezebb napokon is. Semmivel nem ártottam neki soha. Közben ahogy teltek múltak a hónapok és kezdtem jobban megismerni éreztem, hogy valamit titkol. Elkezdtem nyomozni. Az emailt, facebbokot mindig rejtegette, de egy alkalommal sikerült a tudta nélkül belépnem és volt mit olvasni. Nem szép, de valahogy tudnom kellett, hogy mi folyik a hátam mögött. Kiderült, hogy végig hazudozott és fűvel fával megcsalt. Most jön a lényeg. Mellettem összejött az egyik ismerősömmel, akivel monjduk jóban is vagyok, de nem szoktunk rendszeresen kommunikálni, csak ha nagy ritkán összefutunk valahol. Nekem amúgy nincs fb fiókom. A nőnek azt mondta az exem, hogy már jó pár hónapja véget ért a kapcsolatunk, hogy megcsaltam és igy tovább. Szóval magát fényezte és engem mocskolt be!!! Аnnyira sziven ütött az egész, hogy folyton rámjön a sirás ha eszembejut. Nagyon kiborúltam igy kérdőre vontam az ismerős nőt, hogy ez most akkor hogy van? Én elmondtam neki az igazat és nyilván azt is, hogy mivel más nőkkel is hempergett a hátam mögött rajta kivül, én soha többet nem akarom látni. Nem láttam rajta azt, hogy nagyon zavartatná magát, sőt közölte, hogy együtt fognak maradni,- még ezek után is!


Én nyilván leléptem, de nagyon rosszul esik az, hogy engem próbál bemocskolni a hátam mögött, mig ő neki semmi. Úgy éli tovább az életét, hogy tönkretesz másokat és ennek rá nézve semmi de semmi következménye nincs. Nem akarom megalázni magam azzal, hogy megyek és mindenkinek mesélem, hogy mi is történt valójában. Annyira kimeritett az egész. Persze egy csomó közös ismerősünk van igy, és igy tulajdonképpen soha nem fogok tudni eltávolodni tőlük, báris amig együtt vannak biztos nem. Egyszerűen, ha van valami rendezvény vagy lakásavató, akkor tuti, hogy felbukkannak és számomra ez nagyon kellemetlen, mert sajnos szerettem ezt az embert és nem tudom túltenni magam azon, hogy bolondot csinált belőlem.


Nyilván egy ilyen szoknyapecérrel nem járnék jól hosszú távon és még ha most nehéz is, de biztos jobban jártam, hogy megszabadultam tőle. Azzal viszont nem tudok mit kezdeni, hogy engem próbál beállitani bűnbaknak, amikor én végig hűséges voltam hozzá, szinte csak neki éltem. Nem tudta ezt értékelni sajnos. Nem akarok mindenkinek magyarázkodni, de igy, hogy ketten vannak az ismerős körben, nyilván a saját malmukra hajtsák a vizet én meg nem érzem magam elég erősnek ahhoz, hogy mindenkihez mennyek magyarázkodni. Tudom, aki ismer tudja, hogy milyen vagyok, de akkor is nagyon rosszul esik. Ha valahol beléjük futok, akkor nem tudom, hogy kezeljem a helyzetet. Azt is a fejemhez vágta a volt párom, hogy én csak úgy voltam neki és hogy ezzel a nővel végre komolyan gondolja a dolgokat. Szerintetek, aki ilyent megtesz egyszer, az képes lesz később úgymond egyenes úton járni? Szerintem előbb utóbb, ha nem most de pár év múlva újra akciózni fog és majd megcsalja a párját.


Teljesen magamba vagyok roskadva és úgy érzem, hogy borúlt minden. Már nem tudok úgy kimozdulni mint régen, mert mindig rettegek azon, hogy majd összefutok velük és nem akarom, hogy észrevegyék, hogy mennyire nehéz ez nekem. Viszont a szinészkedés sem megy, ezért inkább ki sem mozdulok. Nem akarok az ő szintjükre süllyedni azzal, hogy megyek és teregetem a szennyest. A másik, ha valaki elindit egy ilyen pletykát, akkor azt olyan nehéz megállitani. Igazságtalannak érzem az egészet, és nem tudom, hogy mi legyen a következő lépés, hogyan viselkedjek ha véletlenül egy helyen leszek velük. Nem vagyok emigy egy harcias ember, inkább békés természetű, de az ilyen mocskolódás, átverés iszonyatosan megtud viselni és néha úgy érzem fel tudnék robbanni. Borzasztó ez a helyzet. Ti hogy viselkednétek velük? Sajnos még soha nem vertek igy át, igy teljesen tanácstalan vagyok.


2016. dec. 7. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

na először is megpróbálom a szemgolyóimat újra megfelelő fókuszba állítani......


Elég szar helyzet, átérzem hogy mennyire szarul esik ez neked. Tedd szépen lapátra mind2 embert, elvégre az a "barátnő" se túl közeli, nem kötelező konfrontálódni velük.. Nyilván kell egy kis idő amíg rá tudod szánni magad az ismerkedésre, de nincs más hátra, mint előre. Biztos vagyok abban hogy fogsz találni valakit aki betölti az űrt s segít majd gyógyítgatni a a törött kicsi szíved.

Érdemben sokkal többet nem lehet hozzátenni a témához. Fel a fejjel.

2016. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah.. és az hogy mások mit gondolnak.. az legyen másodlagos, vagy inkább harmadlagos.. sőt, ne is legyen a listán.
2016. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most átvertek, na bumm, örülj, hogy ennyivel megúsztad. Már ne is haragudj, de nagyon tapasztalatlan vagy még, kaptál egy pofont, túléled. Van olyan, akit több gyerekkel hagy el a férje, csal meg, vagy még sz.rabb élethelyzetek.
2016. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nekem ez nem vigasz, hogy másnak még rosszabb. Mindenki élete más.
2016. dec. 7. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy megcsalós fajta, és a barátaid így ismernek, semmi takargatnivalód nincs..de még magyarázkodásra sincs okod! Aki meg beveszi a rólad állított valótlanságot, hát lelke rajta! Soha ne adj mások véleményére. A boldogságodat belül találod meg először. Ott legbelül próbáld összeszedni magad és zárd ki a külvilágot! Minden jót!
2016. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
velem egy csaj csinálta pont ezt. szinte ugyanezek forogtak a fejemben. annyit tudok mondani, hogy sok éve történt, de előfordul manapság is oylan, hogy ha estembejut az a sok szemétség, még mindig nyomja a tüdőm. Ez ilyen. Patkányok mindig voltak, és lesznek is. Aki meg a gyerekekkel példálózott: neked sokkal könynebb a dolgod, emrt volt valamennyi értelme a kapcsolatodnak. Sokkal sokkal rosszabb, ha valakit a semmiért aláznak a földbe. Nem tudod racionalizni ugyanis. Pusztán annyi marad , hogy hülye voltam, hogy benyaltam...az meg nem éppen a lelki békesség táptalaja. Mindenesetre biztosan lesz pár kemény hónapod. De ez természetes lényegében. Senki sem robot.
2016. dec. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!