Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi oka lehet annak, ha egy...

Mi oka lehet annak, ha egy jóképű pasi egyedül van?

Figyelt kérdés
Még a teste is jó. Okos is. Akkor miért nincs senkije?

2017. márc. 17. 17:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondják hogy jóképű srác vagyok, okos is, jó a humorom. Aztán igazából 26 éves vagyok de összesen két kapcsolatom volt eddig, abból is csak az egyik hosszú.

Nálam ennek csupán az az oka, hogy túl időt áldoztam a hobbimra így keveset jártam el erre arra, nincs sok ismerősöm. 3-4 barátom van, aztán ennyi. Így nehéz ismerkedni, pláne hogy pl a szórakozóhelyeket rühellem. Neten meg nincs egyetlen jó oldal sem ahol lehetne ismerkedni.

tessék én ezek miatt vagyok egyedül.

2017. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Világhírű Brit tudósok szerint ez még mindig egy választható opció.


Am simán lehet h nem akar kapcsot, rengeteg ilyen ember van. Mivel ez nem egy kényszer.

Bármilyen meglepő attól még teljesen jól el lehet lenni h nincs nőd/pasid. V kinek nem is hiányzik.

2017. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%
Világhírű Brit tudósok kiszámították, hogy a jó kinézetű pasi pontosan nehezen találja meg a tökeit, mint a kevésbé jóképű.
2017. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem érdekli, hogy ő jóképű és nem is használja ki.
2017. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De az hogy lehetséges, hogy valaki jóképű és ezt nem használja ki?Oké, hogy ne feküdjön le bárkivel, de én nem igazán hiszek abban, hogy egy jó külsejű embert teljesen hidegen hagyna ez az adottsága.
2017. márc. 23. 14:37
 16/19 anonim ***** válasza:
Ne magadból indulj ki, miért kéne kihasználnia bármit is? Neki természetes, hogy jóképű, nem gondol rá minden nap, hogy "de szép vagyok vajon mit csináljak ma amivel ezt kihasználhatom".
2017. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"De az hogy lehetséges, hogy valaki jóképű és ezt nem használja ki"


Úgy h ez számára semmiféle értékkel nem bír.

Tesz erre 100 lapáttal. Pont úgy ahogy egy Dubai embernek se esik le az álla ha azt mondod h de jó mert kap pénzt az államtól és nem kell dolgoznia.


Neki ez a természetes, megszokott dolog, számára ebben semmi extra nincs.


Az h v ki h néz ki az genetikai adottság, az h pl magának való az meg pszichológiai. A kettő nem nincs kihatással egymásra.

DE pl simán lehet h van v kije csak nem reklámozza mer se ő se a partnere nem szeretné ha ez kitudódna.


Még ha v ki azt is mondja h nincs senkije nem biztos h igaz.

2017. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, sőt humorom, dumám és jó fizetésem is van. Még sincs senkim. Mert nem vagyok egy p*cs. Ezt pont egy lány barátom mondta.
2017. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Minél intelligensebb egy férfi, annál nehezebben talál “jó” nőt. Melyikből van több Magyarországon? Szép és okos nő, vagy: aranyásók, buták, félrelépők, idegbetegek, fiatalon félresiklottak stb?

Vagy jahm, nem akar mert tök jól elvan egyedül /vagy: inkább van egyedül mint ilyenekkel.

2018. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!