Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, hogy akit életünk szerelmének hittünk évekig, az nem olyan jó ember, mint gondoltuk?

Figyelt kérdés
És hogy valójában nem is érdeklem, mert valószínűleg őt csak saját maga érdekli, és hogy megkapja akit akar. Első látásra beleszerettünk egymásba és nagyon hittem benne, hogy boldog lehetek. Több embernek is mondta rólam, hogy szeret, és én leszek majd a felesége… de ő egyáltalán nem az a kedves ember, mint akinek régebben gondoltam, most már biztosan tudom :( És ez nagyon fáj. Talán csak azt jelenti nála a "szeretem" szó, hogy "meg akarom kapni"…van ilyen?

2014. aug. 27. 02:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy lehet feldolgozni, mert nekem megvan életem szerelme és ha már nem lenne és belegondolok, nem tudnám feldolgozni. Az biztos, hogy nem tudnék mással érintkezni.


Hány évesek vagytok? Mióta vagy vele?

2014. aug. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Tudom miről beszélsz, átvertek hazudtak én meg nem láttam át a ködön mert a szerelem elvakított. Sok sok évig :(

25+F

2014. aug. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz szembe azzal, hogy egy illúzióba voltál szerelmes, nem a másik emberbe, őt még csak nem is ismerted.
2014. aug. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

saját tapasztalatból mondom.

engedd el, zárd le magadban a dolgot, utána állj fel és keress mást. nem érdemes a gyökereknél leragadni annyi jó pasi futkározik az utcán akik a lelkük eladnák egy normális barátnőért. hidd el, ha ilyen érzések kavarognak benned jobb minél előbb megszabadulni, mert jó vége nem lesz, aztán csak bánkódni fogsz az elvesztegetett évekért (ezért lépj minél előbb hogy kevesebb legyen) és annál előbb találhass egy jobbat

2014. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, hogy a hazug-tolvaj főnöknőmet idézzem: van ez így.
2014. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megismerted az igazi énjét és abba nem vagy szerelmes, csak fájdalmat okoz. Így csalódni a másikban nem kellemes dolog, de legalább könnyebben tovább tudsz lépni.


Idővel ez kevésbé lesz fájdalmas.

2014. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!