Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem látom értelmét annak hogy...

Nem látom értelmét annak hogy tovább, , létezzek'' mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egész eddigi életemben egy rendes barátom sem volt akire tényleg számíthattam akár mikor is. Én mentem mindig utánuk és sosem kereste senki magátol a társaságom. A suliban beférkőztem a ,,menő lányok '' közé és engem is annak tartanak vagy nem tudom ezt hogy mondani de így sincs egy normális barátom sem. Társaságban magabiztosnak mutatom magam a figyelem központjában vagyok és pillanatnyilag úgy gondolják az emberek hogy ,,ja jofej'' de nem foglalkoznak velem. Senki soha nem halgat meg normálisan, nem figyelnek nem szeretnek nem szamitok senkinek.mit kéne csinálnom?
2017. márc. 29. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén fogalmam sincs.

Én is egyedül voltam mindig, haverok voltak, de idegesítettek inkább, nem volt őszinte kapcsolat, csak olyan illem.

Nem vagy egyedül a problémával. Ennyit tudok mondani.

2017. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már elég jó stratégiát alakítottál ki. A visszahúzódó, maguknakvaló emberek mind ilyenek, társaságban "maszkot" hordanak (vagy vannak a teljesen elkülönülők).


Próbálj úgy gondolkodni, hogy nem attól leszel értékes ember, hogy mások mit gondolnak rólad, hanem ha te megfelelsz saját magadnak.

2017. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

miért is kellene számítanod bárkinek is? miért is vágysz ennyire a másik ember figyelmére?


Nekem sincs barátom, de tök jól el vagyok nélkülük.

2017. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ismerős érzés bár rólam nem tartották az hogy jo fej vagyok xd keress egy hobbit azzal kapcsolatban tudsz barátokat szerezni... én pl kocka vagyok és játékban kerestem barátokat és találtam... és nem csak ilyen a neten ismert hanem élőben is találkoztam velük és azóta jó barátok vagyunk... meg kell keresned a saját közösséged ^^
2017. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajaj... Ismerős az érzés amit írsz, régebben mikor főleg általános iskolás voltam, nagyon kívűlállóként bántak velem, és megalázóan. De megtanultam az alatt a 8 év alatt azt, hogy jobb ha nem leszek olyanok mint ők, mert amíg én értelmes dolgokkal foglalkozom, addig ők csak menősködnek, de lehet az életbe semmire se viszik. Gimis korszak alatt meg viszonylag jobb életem volt, na de rólam ennyit :D Szerintem ne akarj menőként viselkedni, mivel ez egy olyan tulajdonság, ami egy ideig jó érzés, de amikor eljön az idő, mikor dolgozni kell, megélni valamiből, vagy tovább tanulni, élettárssal együtt élni, családot alapítani, addigra már ez az érzés elfog múlni. És akkor jönnek a kemény idők... Azt mondom élvezd az életet amíg fiatal vagy, járj el bulikba, ismerkedj, főleg olyan emberekkel akik úgy éreznek, és jártak mint te. Fedezdd fel a világot, de ez ne menjen a tanulás rovására. Minél többet tanulsz, annál okosabb leszel, és többre viheted az életben, mint menő társaid. Mindig döntsd el ki az aki csak egy haver, és ki a barát. Barátokat próbálj keresni, nempedig haverokat. Fő a magabiztosság! :) Remélem tudta valamelyest ezzel segíteni!
2017. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!