Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fog még keresni?

Fog még keresni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel másfél évig voltunk együtt.Múlhéten nagyon összevesztünk,azt mondta időre van szüksége.Azóta nem keresett csak letörölt minden képet és letiltott.Irtam neki egy búcsú SMS-t de arra sem válaaszolt.Lehetséges másfél évet így lezárni,hogy csak felszívódik?Fog még keresni szerintetek?

2017. ápr. 4. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reménykedj. Hatalmas divat a gerinctelenség a nők körében. Senkiben sem lehet megbízni már.
2017. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem így ismertem meg.mindig a közös jövőnkről beszélt
2017. ápr. 4. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerinted én így ismertem meg a korábbi barátnőimet, barátaimat...?!
2017. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezentúl ne bízzak senkiben?
2017. ápr. 4. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon óvatosan!

Én is tucatnyi emberben csalódtam már.

A volt barátnőm facebookon dobott ki, majd letiltott és soha többet nem beszéltem vele.

Barátaim sincsenek már.

Csak a szűk családomban bízom.


Itt tartok huszonévesen.

2017. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha képes volt így elmenni,hogy még a búcsú üzidre se válaszolt,akkor tuti hogy nem..,de ne szomorkodj miatta,nem ér annyit :)
2017. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A nők 9 évet is képesek sms-ben lezárni, vagy 3 évet emailben:) (Bár lehet, hogy a férfiak is). Bocs, most már csak mosolygok ezen. Semmisíts meg minden emléket róla, az segít túlesni ezen. Sajnálom. Az "időre van szükségem" az azt jelenti, hogy vége, illetve még szerencsétlenebb esetben van valakije. Aztán lehet, hogy tévedek. Adja Isten
2017. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!