Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok nélkūle...

Magányos vagyok nélkūle elfelejteni nem tudom sose látom már?

Figyelt kérdés
Szeretek valakit akit jóideje nem látok és sohase fogom már szerintem.Mert voltak emberek az életemben akit többet nem is láttam azóta.Úgy hiányzik ti mit tennétek nem akarom felvenni vele a kapcsolatot mert ódzkodok tőle ugy erzem jobb nelkūle de felemás érzésem belūl mást mond.
2017. ápr. 4. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg azt sugallják az érzéseid, talán érdemes lenne megpróbálni megjavítani a dolgot. Ha nem sikerül legalább ott lesz az is, segíteni fog tovább lépni. Valószínűleg nagy hatással volt rád az a személy azért nem akarod elveszíteni, már csak az a kérdés rá is nagy hatással voltál-e te? Ha igen, sosem lesz olyan amit nem tudnátok megoldani, amíg nem bizonytalanodtok el. Ha nem, felhasználhatod ezt a tényt is a felejtéshez.
2017. ápr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
semmiképp nem akarom hogy tudja hogy még szeretem cikinek érezném
2017. ápr. 5. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!