Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nagyon magányos...

Mit tegyek, ha nagyon magányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Egész nap egyedul voltam itthon, főztem, olvastam, pihentem, próbáltam lekötni magam de nem segített. A párommal mostanában elhidegültünk egymástól, alig beszélünk, nagyon hiányzik. A barátaimra nem lehet panasz, de a hétvégén egyikük sem ér rá találkozni. Próbáltam valami alkalmi munkát keresni erre a pár napra de nem találtam semmit. Nagyon depressziós vagyok, nincs étvágyam, már kitöltöttem egy pohár bort is, hogy kicsit jobb kedvre derüljek. Kérlek adjatok tanácsokat! Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. aug. 21. 21:24
 1/5 opened paradise ***** válasza:

És a párod ott van?

Beszéltél már vele erről?

2015. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ne. Csak azért mert pár napig nem láthatod a barátaidat párodat, már depressziós vagy és magányos? Fogalomzavar. Mit tegyél? Azt magad kéne tudnod, hogy ilyen helyzetben mi nyerő neked. Vagy legalább örülj, hogy pár napig egyedül vagy. Vagy mi, nem igényled az egyedüllétet? Mióta vagy 'magányos'? Miért nem próbálod megoldani a problémákat a pároddal? Talán ezt megtehetnéd, ha már ennyire tehetetlen vagy.
2015. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A párommal legkozelebb hónap végén találkozom, mert elutazott, néha ír pár szót, de ha mesélek neki valamit kb. Fél nappal később kapok valami nagyon minimális választ. Ahhoz vagyok szokva hogy folyamatosan emberek vesznek korul, nem viselem jól az egyedüllétet sajnos. Ráadásul az elmúlt nagyjából másfél hónapban együtt laktam a barátommal így még nehezebben viselem hogy alig hallok felőle.
2015. aug. 21. 21:49
 4/5 anonim válasza:
Olvass gyakorikérdéseket!
2015. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bírom az olyanokat akik csak úgy érzik jól magukat ha körül ugrálják őket mindig, ha meg egyedül van nem tud magával mit kezdeni.


Azok mit szóljanak akik évek óta magányosan élnek?

2015. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!