Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Honnan kaphatok sürgős segítsé...

Honnan kaphatok sürgős segítséget?

Figyelt kérdés
nagyon rossz gondolatok vannak bennem véget akarok vetni az életemnek de egyik részem még másokat is bántana túl gyáva vagyok az az igazság nem merek erről senkinek se beszélni elő szóban valamiért pedig már akarnék de nem megy, most már kezd elviselhetetlené válni ez az érzés,és félek a haláltól de úgy érzem nincs más választásom nem bírok már dolgozni se pl apám megkért tegnap hogy csináljak meg pár dolgot a kertben ilyen egyszerű kerti munka de nem megy és nem értem miért,alig bírok kimozdulni a szobámból pedig testileg meg egészséges vagyok és fiatal (21) nem akarok meghalni még de nem tudok változtatni semmin sem szerintem valami bajom van erre már rájöttem mert ez nem normális de fogalmam sincs kihez forduljak ha mentális betegségem van
2017. ápr. 6. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

pszichológushoz, vagy ha az segít, hogy kibeszélheted magadból a problémát, akkor akár itt is leírhatod!


24F

2017. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pszichológus

háziorvos és ő elmondja, hogy hova fordulhatsz

lelki segélyszolgálatok (neten is vannak elérhetőségek, telefonszámok)

2017. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Költözz el otthonról! Elég idős vagy ahhoz, hogy önállóan fedezd fel a világot.


Ha kicsit szarul érzed magad, akkor csak a következő utcába, vagy a szomszéd faluba, ha nagyon szarul érzed magad, akkor pár nagyvárossal arrébb, vagy más országba.


Ha felsőoktatásban tanulsz, akkor ajánlom a kollégiumot.

2017. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt úgy hívják, hogy: természetes kiválasztódás.
2017. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Háziorvoshoz lemész és elmondod, hogy rosszul vagy, szeretnél kérni beutalót a mentálhigiénés szakrendelésre. Pszichiáterhez kapsz időpontot, elmondod milyen problémákat látsz. Fogsz rá kapni valami bogyót amitől jobban leszel, aztán a doki mondja a továbbiakat. Eldönti, hogy betegség e és hosszabb távon pszichiáterre van szükség, vagy pszichológusra. Lényeg, hogy a háziorvosnál kell kezdeni. Kivéve ha tudod finanszírozni és magánpszichiáternél kezdesz, de véleményem szerint irgalmatlan drága.
2017. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne öld meg magad te balek!
2017. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!