Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért leszek ideges az emberek...

Miért leszek ideges az emberek között?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszakába nyúló iskolai program (színházlátogatás) volt, emiatt reggel fél héttől este tizenegyig folyamatosan "idegen" emberek között voltam. Ez nekem nagyon soknak számít... Főleg úgy, hogy alig 5 órát tudtam aludni mára, ami még feszültebbé tett.


Ilyenkor nagyon ideges vagyok, könnyen megsértődöm és tényleg semmi kedvem az emberekhez, csak minél előbb hazaakarok érni és zenét hallgatni, gépezni, aludni...stb. Nagyon önző vagyok ilyenkor, mert semmi és senki nem érdekel, csak az a lényeg, hogy én minél hamarabb egyedül legyek. Elképesztően nagy erő van bennem, de soha nem engedem el, tehát hiába robbanok fel az idegtől pl ma is, nem mutatok ki ebből semmit, annyi látszódik, hogy fáradtabb vagyok és nincs kedvem beszélgetni. Kicsit félek, hogy mi lesz, ha egyszer ilyen állapotban felhúznak és már nem tudok uralkodni magamon.

Nagyon kellemetlen ez a dolog, és a barátaim sem veszik jó néven, hogy teljesen ok nélkül néha 1-2 napig szinte szóba sem állok velük.

Direkt vettem be magneb6-ot, nem is egyet, de semmit sem segített..


Ennek a dolognak van valami neve, vagy csak szimplán introvertált vagyok?


Amint hazaértem szinte semmi bajom, és meglepő, de az internetes barátaimmal még ilyenkor is szívesen beszélgetek, de a valódiakkal nem.


17/F


2017. ápr. 6. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg,hogy minek nevezzük ezt, hanem hogy akarsz-e változtatni?
2017. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kimerültség, esetleg szocfóbia
2017. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, szinte szóról szóra velem is ugyan ez van. Ezért is hagyom ki az ilyen programokat. Nekem is van hogy csak úgy elem lesz mindenből, aztán olyankor csak az érdekel hogy otthon legyek, az se baj ha egyedul, zenét hallgassak, filmezek vagy bármi egyéb. Én is megtudok bántani ilyenkor embereket úgy hogy csak utólag jövök rá. Ha ez vigasz, nem vagy egyedül vele...:D

18\f

2017. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki bírja a tömeget. Például én se.
2017. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!