Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A negatív, ideges emberek...

A negatív, ideges emberek miért azok? ők tehetnek róla?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam,hogy a depresszióra hajlamos emberkenél egy bizonyos agyi rész túlműködik. Fontos hangsúlyozni, h az arra hajlamos embereknél. Azaz mindnekiből lehet optimista, pozitív, nyugodt személy, csak a rossz szokásokon, berögzült gondolkodásmódon kell túllépni, persze ennél azért összetettebb, gondolom.
2016. ápr. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a körülményeik miatt.Létbizonytalanság,pénztelenség,a főnök zsarolása,stb.

Nemrég költöztem a dunántúlra,hihetetlen,hogy itt mennyire mások az emberek.Mindenkinek van munkája,pénze,segítőkészek és mosolyognak.Imádok itt lenni!

2016. ápr. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Ők tehetnek róla?" Ja, persze, mert mindenki annyira szeret negatív és ideges lenni, mi? Reggel úgy kelnek fel, hogy eldöntik, én ma negatív és ideges leszek egész nap, hogy mindenki agyára menjek, de leginkább a sajátoméra!
2016. ápr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, csak kíváncsi voltam a vélemények, mert én is ilyen vagyok. De pozitívan csalódtam
2016. ápr. 3. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!