Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Miért van az hogy a lányoknál nincs szerencsém, de a meleg pasik meg ragadnak rám? .

Figyelt kérdés
Átlagos srác vagyok hetero, nem vagyok sem metrosex sem cicafiú se hasonló. mégis kacsingatnak rám meg megbámulnak (szinte mindennapossá vált) Mivel elég zavaró számomra, szeretnék tanácsot kérni mit tehetnék ellene?
2012. nov. 24. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán olyan szavakat használsz?
2012. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy furcsán fogalmaznék, de külön ben is hozzájuk sem szólok. Csak az utcán sétálnom is elég ahhoz hogy elkezdjenek nyomulni
2012. nov. 24. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerűen ez a szerencséd...majd csak összejön egy lánynál is.
2012. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha küldenél képet lehet egyszerűbben meg tudnám mondani
2012. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem érted a nők jelzéseit.

Mi nem fogunk megbámulni, mi csak okot adunk rá, hogy te bámulj meg minket :)

Egy meleg férfi más.

Egy meleg férfinek majdnem az kell, mint egy nőnek, mondjuk máramelyiknek. Ha sok melegnek tetszel, akkor garantáltan tetszel a nőknek is. Elvégre mindketten a f*szra hajtunk, már elnézést a szóhasználatért. :D De ezek a száraz tények.

2012. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát elárulom, hogy bár ízlés kérdése, de a melegek a férfiakat szeretek. Akik kívül belül férfi, szóval a pasis pasikra bukunk. Ez ellen nem tudsz mit tenni.


Ne haragudj, hogy kétségbe vonom a szavad, de melegek nem szoktak utcán ismerkedni és kacsintgatni. Lehet már csak bele nézed a dolgot, hogy ha szimplán rád néz egy pasi akkor azt is jelzésnek veszed.


Egyébként a heteróknak beszokott jönni, ha pasik is megnézik néha. Hiába, csak azt jelzi, hogy jó az adott illető. Heteró bulikban szoktak lányok rám mászni és meleg létemre elég jól esik a dolog.


De egyébként részletesen leírhatnád, hogy mit mondanak vagy mit csinálnak azok a pasik, akiknek bejössz.


23 meleg F.

2012. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsóval nem feltétlenül értek egyet. Én akárhány hetero ismerősömmel beszéltem, mind ki volt akadva, ha egy meleg bepróbálkozott, vagy bármilyen módon tetszést nyilvánított. Olyan balhék meg üvöltések voltak, hogy csak na. Eszükbe sem jutott, hogy ez imponáljon :D

Meg is értem, én is kiborulnék, ha egy leszbikus vetne rám szemet :)

2012. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!