Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mostanság érezted azt, hogy...

Mostanság érezted azt, hogy senkit nem érdekelsz?

Figyelt kérdés

Hogy nem számít senkinek, mi van veled?

Életkorodat és nemedet is írd le pls.


2017. ápr. 9. 00:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan,amint letudta a kérdést belekezd a saját mondanivalójába,ég a vágytól,hogy magáról beszélhessen.Nekem van olyan ismerősöm,aki megkérdezte,hogy vagyok,mondtam jól és amikor kezdtem volna még valamit mondani meg sem várta,ott sem volt lelkileg látszott a tekintetén,kezdte mondani a sájátját...Én meg kezdem őt mostanában lepattintani,mert egy alapvető tiszeteletet sem tud megadni.A köszönöm nem létezik a szótárában,nem beszélve arról,hogy egy születésnapi jó kivánságot se tud irni,annak ellenére,hogy személyesen köszöntöttem.Lényeg,hogy azt gondolja neki ez jár,mert azt ugye sérelmezi ha őt nem köszöntik,rá nem figyelnek.
2017. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak az egyik ismerősömet írnád :D

Gyakorlatilag most telt be a pohár, és meg másik ismerősével egymástól függetlenül küldtük el a francba.

Természetesen az ilyen emberek meghalnak, ha nem tudnak kinek szerepelni, és egy max fél napot ki szoktak bírni, hogy érdeklődjenek és eröltessenek valami választ. De látszik rajtuk, hogy majd' besz.rnak az erölködéstől.

2017. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ez tényleg igy van,nagy erőfeszitésükbe kerül érdeklődni,tiszteletet adni.Mintha nárciszképzőbe jártak volna.És minél figylemesebb és jobb avgy hozzájuk ők annál szemtelebbek.
2017. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Így van. Ráadásul természetes lesz nekik, hogy ilyen vagy, és egyszer van rosszabb napod, hetekig oltani fognak miatta.

Az ilyenekre már nem is szoktam válaszolni nekik. Szépen el is fogytak ezek az ismerősök.

2017. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Igen,kb.egy éve elkezdtem ritkitani vele a találkákat,és a legutóbbi alkalomkor lelkiismeret ébresztésként célzott rá,hogy biztosan emlitette az elmult évben-pedig tudván tudja,hogy nem-hogy milyen vizsgálatra kellett mennie.Megjegyzem semmi komoly,csak hát biztosan jól esett volna kiüresiteni a lelkét.Az ilyen embereknek megvan akik a lelki szemetüket kapják, meg megvannak azok akiket ilyen olyan társas összejövetelekre hivnak.Abba is belefáradtam mindig nekem kellett menni hozzájuk,apellált a kis gyerekeire,de érdekes módon olyan helyekre eltudott menni velük akik jóval messzebb laknak tőle.Fél utca hosszra lakunk egymástól.
2017. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy milyen jól elbeszélgettetek a kérdésnél. :) Hm, ismerős, amiket írtok, szóval megértelek titeket. Köszi a válaszokat.
2017. ápr. 10. 15:42
 17/24 anonim ***** válasza:
Jó,hogy fölvetetted a kérdést sokat lehet belőle tanulni :-)
2017. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
:):)
2017. ápr. 10. 20:51
 19/24 anonim ***** válasza:

Kérdező :D

Te is írnál egy nemet és kort? Csak mert miért ne :D

2017. ápr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Persze. 29 éves hapek vagyok. :D Most már akkor te is írd meg a tiédet! :D
2017. ápr. 11. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!