Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ne érezzem ezt?

Mit tegyek, hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, egyedülálló. Azt érzem, hogy nagyon magányos vagyok. Nem a barátok, család részről, hanem inkább a párkapcsolati részről. Akarom, hogy valaki mellettem legyen, számíthassak rá, szeressen, és ugyanez vissza is. De jelenleg nincs kilátásban semmi ilyesmi, én meg lassan megőrülök :( Plusz, elsősorban ezt lánnyal tudnám elképzelni, így még nehezebb találni valakit...

Mit tegyek, hogy enyhítsem ezt az érzést?



2017. ápr. 15. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerkedj. Nem azt mondom, hogy rögtön találni fogsz valakit, de idővel lehetséges. Mindenesetre, szerintem érdemes.
2017. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Totálisan átérzem. Még az a része is igaz rám, hogy inkább lánnyal lennék, csak egyszerűen nem találom, hogy hol és hogyan találhatnék valakit, aki teljesen elfogadna, mert nem igazán vagyok bevállalós típus, és sosem lehet tudni, hogy ki az, aki hasonló irányultságú.

18/L

2017. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!