Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem sikerült feldolgoznom?...

Nem sikerült feldolgoznom? Hogy segítenél?

Figyelt kérdés
Huszonhét éves vagyok, majdnem mindenem megvan, jól élek, viszont eléggé ingadozik a hangulatom, amolyan művészlélek, józsefattila effekt, nem bírom elviselni, hogy nem lettem híres. Persze még lehetek az, de frusztrál, hogy nem tartok sehol. (A híresség alatt nem a celebséget értem, hanem azt, mikor tényleg leteszünk valamit az asztalra).
2017. ápr. 15. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
sehogy.. ezen neked kell túl lenned és feldolgoznod, elfogadnod, többet melózni. Még egy szakképzett pszichológus sem tudja helyetted megoldani a problémát.
2017. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
* talán egyszerűbb lenne a helyzet, ha elengednéd a "hírnévre" vágyakozást és csinálnád élvezetből. Ha túl görcsösen akarunk valamit, az általában nem szokott sikerülni!
2017. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen területen szerettél volna híres lenni?
2017. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak egyébként nagyon igaza van.
2017. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó neked. Nálam majdnem ugyan ez, csak még csóró is vagyok...
2017. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hírnév nem attól függ, hogy mit tettél le az asztalra, hanem attól, hogy mások mit vettek fel belőle. Vagyis nagyban nem tőled függ. Sok híresség nem tett le egyebet, mint holmi langyos turhát, de ahogy mondani szokás: "amíg ѕzаr van, veréb is van".

Teremthetsz igazi értéket anélkül, hogy bárki észrevenné. Ha biztos vagy a dolgodban, nem kell azzal foglalkoznod, ki mit vesz fel. Ha meg nem vagy biztos benne, akkor képezd magad, keress hasonló érdeklődésűeket, akik értenek a művészet nyelvén. Ne a közönséged reakcióira építs, mert akkor előbb-utóbb azt fogod nyújtani, amit ők hallani akarnak, és nem azt, amit valójában át szeretnél adni.

2017. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak az egyik példaképem, Michael Jordan tanácsait tudom ajánlani:


[link]

2017. ápr. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!