Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi minden vezethet oda hogy...

Mi minden vezethet oda hogy valaki huszonéves korára teljesen magára maradjon?

Figyelt kérdés
Szóval hogy huszonéves korára minden régi ismerőse, rokonok, gyerekkori barátok elfordulnak tőle, és új kapcsolatokat meg képtelen kialakítani hiába szeretne. Így van értelme élni?
2017. ápr. 16. 15:25
 1/4 anonim válasza:
Antiszociális szoktal lenni?
2017. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Élni mindig van értelme.

Intelligens, jóindulatú ember is kerülhet ilyen helyzetbe, nem kell ehhez feltétlen aszociálisnak vagy "antiszociálisnak" lenni. Én is ezen megyek most keresztül, és borzalmas, ráadásul az egyetemmel is végzek, úgyhogy mégegy ismerkedési lehetőség kiesik.

2017. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bezárkózik. Vagy leragad egy szinten, viszont rajta kívül mindenki változik, felnő stb.
2017. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik. Én 18 évesen majdnem kinyírtam magam emiatt. Családom sose volt, az akkori "barátok" mind elkoptak.. de végül felismertem, hogy mind egyedül vagyunk, egyedül születtünk, úgy is halunk meg. Ehhez hozzá kell szokni valahogy.
2017. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!