Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyan huszonéves,...

Van köztetek olyan huszonéves, akinek a mai napig olyan az élete, mintha 16 lenne?

Figyelt kérdés
Nem a szigorra gondolok, mivel felnőtt korosztályról van szó, hanem arról, hogy eddig semmi nem jött össze: se egy jó állás, amiből pénz lett volna a költözéshez, se párkapcsolat, se baráti kör, se semmi. És a szülők se tudnak segíteni. Viszont körülöttem már mindenki felnőtt és semmi közös nincs bennünk, én meg még mindig úgy érzem magam, mintha 16 lennék, pedig már lassan egy tízessel több vagyok. Hiányzik a tinikor, szeretném visszakapni. De lehet, egy új élet jobban jönne.
2015. jún. 25. 21:42
 1/10 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

"Hiányzik a tinikor, szeretném visszakapni."


Én is. Viszont én 56 vagyok. :-DDD

2015. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos biztos más is jár ebben a csipöben.De nincs másik élet,másik világ csak ez az egy van és belöled is egy van,szoval nincs más megoldás fel a fejjel és elöre!Ne félj a kudarctol,ugye a csapatod sem nyerhet öröké,de gondolj arra,hogy eljön még a Te idöd is!Cselekedj

21/F

2015. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Én is a 30-as éveimben kezdtem el IGAZÁN ÉLNI. És nem, nem érzem, hogy elkéstem. :)


41/N

2015. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2015. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"se egy jó állás"


Amíg az ember nem vállalkozó, addig minden alkalmazotti munkáért alul lesz fizetve.


"amiből pénz lett volna a költözéshez"


Nem akarok költözni. Kb 3 millióm fekszik a családi házban. Ha költözöm, azt csakis saját hitelmentes házba vagy a temetőbe teszem.


"se párkapcsolat"


Nincs. Sz@r életbe miért rángassak bele mást, akinek más mellett jobb élete lenne. Amúgy sincs jelentkező már évek óta.


"se baráti kör"


Sosem voltak barátaim, max ismerőseim. Nem voltam sosem társasági ember.


Szülőktől akkor sem fogadnék el segítséget, ha tudnának adni.

2015. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak hasonló érzéseim, most 20 vagyok.

Pont emiatt, annyi minden kimaradt, őszintén mondom, én 15-nek érzem magam. :)

2015. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem munkám nincs, helyette rokkantnyugdíj van.

Elköltözni nem csak anyagi okok miatt nem tudtam, hanem mert (betegen is) nekem kell idős Apámat ápolnom.


Párkapcsolatom nincs.


Templomba járok, az ottani Bibliakörből van néhány barátom.

Hála Istennek, Ők nem csak haverok, hanem igazi barátok, akikre a nehézségek között is számíthatok.


Nem vágyom vissza kamasz koromba (az volt életem legszörnyűbb időszaka); inkább életkoromnál idősebbnek érzem magam.

39/F

2015. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Látom, nem vagyok egyedül. A bökkenő csak az, hogy mindig is nagyon extrovertált voltam, vágytam a társaságba és ezt gyerekkorom óta nem sikerült megvalósítanom, de a vágy a mai napig ne múlt el és szerintem nem is fog. Amúgy nekem a kamaszkorom volt életem egyszerre legrosszabb, mégis legszebb időszaka. Akkor ért a legtöbb trauma, amiket a mai napig nem dolgoztam fel, de akkor legalább pezsgett körülöttem az élet, jártam társaságba, minden napra volt programom, ez tök jó volt. Most viszont sivár, szürke és unalmas az életem, ráadásul tök ciki, hogy nnyi idősen se sikerült felépítenem semmit, elég reménytelennek érzem most a helyzetem, magamat meg lúzernek.
2015. jún. 27. 12:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is hasonló a problémám mint neked.

Állásom még nincs bár még csak 1 hónapja végeztem a suliban csak lesz valami :)

Barátom sajnos még sosem volt..

Barátnőim vannak de ők elfoglaltak mind a pasijukkal vannak.

El szeretnék már költözni itthonról mert 23 évesen már rossz itthon. Csak nincs hozzá pénzem.

Én nem érzem magam tininek de akkor még jobb volt mert ezek a problémák nem fenyegettek.

23/L

2015. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16 évesen se volt jobb nekem mint most 2x annyi idősen, sőt talán most még jobb mert meg tudom venni magamnak amit akarok
2015. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!