Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Múlt hét hétvégén történt...

Múlt hét hétvégén történt valami ami nem hagy nyugodni. Elmúlik majd az érzés?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, még sosem volt párkapcsolatom, semmi. Van egy fiú, akitől ugyan nem akarok semmit de nagoyn jóban vagyunk. Mind1, annyi a lényeg hogy nagyon szeretem ha hozzámérnek fogják a kezem megölelnek vagy valami. Nem szoktam szóvá tenni mert ha rá gondolok a sírás kerülget mert az jut eszembe hogy nem lesz senkim. És a fiúvan kézenfogva sétáltuk be a várost. Nem az hogy beleszerettem, csak olyan jól esett hogy órákig fogta a kezemet, éreztem hogy ő szeret. Azóta, kerek egy hete fogom a saját kezem mintha az övő lenne (nem találkoztunk azóta) és szünet nélkül sírok szinte. Aludni se tudok nagyon. Most is sírok, naponta legalább 5-6 alkalommal.

2017. ápr. 16. 23:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint észrevette hogy bajom van, és ezért megfogta a kezem én meg nem akartam elengedni. Annyira fáj utólag. A sírógörcs már vagy fél órája tart megint.
2017. ápr. 16. 23:52
 2/10 anonim ***** válasza:
Mik azok a kulcsszavak? :o
2017. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

>Nem akarok töle semmit, de kézenfogva járok vele és egész nap sírok miatta.

What the hell man

2017. ápr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valami veszteségélményed van hímnemű lénnyel, amire emlékszel is vagy amiről tudomásod van?
2017. ápr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Zokogás közben úgy hogy alig látok nehéz írni. Most múlt el. Az a WTF hogy nagyon jólesett hogy valaki törődött velem, hozzámért, kimutatta hogy szeret. Nem ŐMIATTA sírok hanem az élmény hiányzik. AZÉRT.
2017. ápr. 17. 00:09
 6/10 A kérdező kommentje:
3!!! Nincs semmi ilyen. Mivel nem volt még plátói szerelem sem az életemben, csak az bánt rettentően hogy nekem senkim sincs hiába próbálkozom senkinek se kellek. De ne ez volt a kérdés (nem bunkóságból)
2017. ápr. 17. 00:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el.

17 éves vagy, nem maradtál még le semmiről.

Lehet azért nem jön senki, mert annyira kaparsz, és ez megijeszti a pasikat.

Olyan bányarém, retkes, büdös nők kapnak pasit (és érthetetlen okból nem is olyan rossz pasit), hogy a szemed kiesik.. Nem te fogsz egyedül maradni, hidd el. Csak ne temesd magad.

2017. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Köszönöm. CSak nagyon szeretem a törődnek velem, hozzáérnek és hiányzik.
2017. ápr. 17. 10:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Elhiszem, jó dolog is, ha törődnek az emberrel.

Veled is fognak, csak ne akard ennyire, mert ezzel ellöksz mindenkit.

2017. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Van olyan srac akinek meg ennyi se jutott es mar 30 is elmult...

Nagyon komoly problemaid vannak...Felsz,hogy sose lesz senkid,de mar egy srcaccal jarsz kezenfogva pffffff

2017. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!