Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tennem, miért érzek...

Mit kéne tennem, miért érzek ilyen hülyeségeket?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és eddig az életem során 4 komoly barátnőm volt, akikkel tényleg huzamosabb időket töltöttem.

Már pár hónapja mindig azon jár az agyam, hogy mi lehet velük, hogy vannak... mire jutottak az életben, és hasonló dolgok.

Persze ott a fb is, de valamiért csak az egyiknek "nyitott könyv" az élete, a másik háromról nem tudok sokat. Csak annyit, hogy kapcsolatban van(de kivel? Nem mintha számítana, csak érdekel), vagy, hogy ezen a helyen tanult(ott is mit?), stb.


Tudom, hogy butaság, hiszen az egyikkel 6 éve nem beszéltem. A legutolsóval is 1 éve. Mégis valamiért érdekelne..


Veletek is volt/van ilyen, hogy már nem szeretitek, nem is jönnétek vele össze újra, mégis időközönként, akár évente 1x ránézel a profiljára, vagy beszéltek vele pár percet, hogy mégis, hogy van?



2017. ápr. 22. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, van, de az a baj ezzel, hogy amint tényleg kapok ingert felőlük, akár egy képet is, a gondolatok mellé az emlékek is durván előjönnek, és nem éppen van pozitív hatással a napomra.

Egyik abszolút nem követhető fb-on, szóval róla ennyi, a másikat letiltottam, azért is, hogy véletlenül se "jöjjön szembe".

22F

2017. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Teljesen normális, ne tegyél semmit. Nekem eddig 3 komoly barátnőm volt, és egy nagy szerelmem, nekem is gyakran jut eszembe az együtt töltött idő. Az első válaszolónak igaza van, csak elrontják a napomat az ilyen gondolatok, akkor is, ha elsőre „pozitívak”. Ami elmúlt az elmúlt. Emlékezz, de ne legyél a múlt kötelékében. Keresd az új élményeket!

24F

2017. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!