Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magány lehet az oka hogy...

A magány lehet az oka hogy ennyire utálom a péntek estét és a szombatot, vasárnapot?

Figyelt kérdés
Nincsenek ismerőseim, haverjaim, semmi, képtelen vagyok emberekkel ismerkedni. Undorodnak tőlem kivétel nélkül. Így a korombeliektől eltérően soha sehol nem voltam még egy péntek, szombat este se. Vágyok rá hogy én is mehessek szórakozni meg minden mint mások, társasági életet élni, de nem lehet. Egyedül meg nem tudok elmenni sehova este, buszok akkor már nincsenek és egy kis unalmas, falusi környezetben lakok. Itt meg nincs ugye semmi. Azért utálhattam így meg ezeket a napokat, és tölthetnek el rossz érzésekkel, mert látom mások milyen jól érzik ilyenkor magukat én meg itthon szenvedek egyedül, a bús gondolatok közepette?
2017. ápr. 29. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A korodbeliek alatt hány éveseket értesz?
2017. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
20 év körüliek
2017. ápr. 29. 17:25
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Dolgozzál 2-3 műszakban, vagy csak éjszakában aztán nem lesznek bús gondolataid.
2017. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

"Egyedül meg nem tudok elmenni sehova este, buszok akkor már nincsenek és egy kis unalmas, falusi környezetben lakok."


Mert ha lennének haverjaid, akkor lennének egyből éjszakai buszjáratok és a kis falusi környezet is megváltozna?


Szerintem kifogás ez mind!

2017. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Simán utálhatod a hétvégét ha csak otthon vagy. Hogy jól érezd magad, nem muszáj társaság, el tudsz menni egyedül is moziba, sétálni a parkba, biciklizni. Csak ki kell találni, hogy hova. Az ismeretség pedig bárhol összejön. Próbálj meg kikapcsolódni hétvégén, meg fogod szeretni és még barátaid is lesznek.
2017. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Zárva a kocsma?
2017. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Miért nem tudsz elmenni egyedül sehova? Keress magadnak valami olyasmit ami kikapcsol és egyedül is lehet csinálni napszaktól függetlenül. Én vidéken lakom ugyan nagyobb városban, de nincs éjszakai busz, ha nagyon ki akarsz mozdulni este egyedül meg lehet találni a módját annak is, hogy hazakerülj valahogy. Hajlandó lennél végre élni az életed és nem búskomoran azon agyalni hogy "hmmm de magányos vagyok így nem tudok semmit se csinálni"? Vedd a kezedbe végre az életed! Csak választás kérdése hogy tovább gyártod a kifogásokat vagy teszel valamit és nem otthon ücsörögsz.
2017. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én is otthon vagyok hétvégente, bnő sincs. Mégse utálom a hétvégéket. Alig várom azokat!
2017. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Költözz fel Pestre. Kis környezetváltozás jót fog tenni :)
2017. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz azalatt, hogy undorodnak tőled az emberek? Nem csak bebeszéled magadnak?
2017. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!