Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez depresszió? Kinek szóljak,...

Ez depresszió? Kinek szóljak, és hogy álljak le a vagdosással?

Figyelt kérdés

Ez az állapot kb 4-5 hónapja tart. Az önértékelésem nagyon alacsony, az önbizalmamat teljesen lerombolták azok akik szerint egy öntelt plázacica vagyok mert sminkelem magam pedig... nem azét használok sminket mert nagylánynak akarom magam érezni,csak egyszerűen képtelen vagyok elviselni a látványom smink nélkül. A bőröm egy katasztrófa. A legjobb barátnőmnek tökéletes bőre van és alakja, én meg egy ragyás pálcika vagyok... de sminkel valahogy sokkal szebbnek érzem magam, de közbe tudom hogy valójából ocsmány vagyok és ez nagyon fáj... minden éjszaka sírógörcseim vannak úgy este 10-től hajnali 3-ig... már régóta karcolgattam magam körzővel, de az utóbbi időben áttértem a pengére. Ez megnyugtat. De le kell állnom vele, bizonyos okok miatt. De nem tudom másba folytani a szorongásom. Anyumámnak említettem már hogy magam alatt vagyok, de szerinte csak bemesélem magamnak... mit tehetnék? Előre is köszi :)

13/L



2017. ápr. 29. 23:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ha sajnáltatom magam, miért nem a barátaimnak nyafogok, és miért egy oldalon kérek névtelenül tanácsot? És a vágásokat is elrejtem... nem akarom hogy sajnáljanak
2017. máj. 2. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!