Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan álljak le a vagdosással...

Hogyan álljak le a vagdosással és mit kezdjek a hegekkel?

Figyelt kérdés
17/L

2017. febr. 18. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Edd meg amit főztél. Örök életedre meg bélyegezted magad.

Bárki meglát, egyből le jön rólad, hogy volt egy korszakod ami elég zűrös lehetett.. A zűrös személyeket pedig általában kerülik.

Így "nem vagdosóként" nem tudom átérezni, így csak annyit mondok, hogy ne vagdosd magad és ennyi.

Én például szeretek enni, de ha azt mondják hogy ne egyek, akkor egy napig kibirom :D

17/F

2017. febr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Fene pedig már majdnem megvolt a 66 százalékom
2017. febr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. gyere rá miért vagdosod magad

2. rendezd le magadban vagy egy pszichológus segítségével a problémát

3. ne vagdosd magad többé


hegekre lehet kapni krémet, vagy az olivaolaj is jó

2017. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Írj privátban, ha szeretnél. Én is vagdostam magam.
2017. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha jól csinálnád a vagdosást levagdosnád a karod és nem lenne mit vagdosnod. Mindig a drasztikus megoldások segítenek. Nem fogod attól abbahagyni úgysem, ha azt írják itt több ezren, hogy hagyd abba.
2017. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Próbálj áttérni másra. Én az öklömet harapom (bár hosszú távon csúnya, megvastagodott sötétebb bőrfelületet okoz), illetve ha nagyon kivagyok, a fejemet verem a falba. Ez utóbbi nem látszik viszont egész napos fejfájást okozhat.

A C verzió már Btk-s: a probléma okozóját elkapni, és ütni, marni, harapni, tépni... ironikus módon ez az, amivel végképp meg tudsz szabadulni a problémától.

2017. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mivel nagyrészt a vagdosás azért van (ha komoly), mivel bűntudatod van, ezért először is rá kéne jönnöd, hogy nem te vagy a hibás mindenért. Ha szeretnél, írj nyugodtan, volt pár hónapom, mikor én is tettem hasonló dolgokat. :(
2017. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!