Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vanak itt akik dadognak?

Vanak itt akik dadognak?

Figyelt kérdés

Dadogo, beszédhibás emberek véleményére, tanácsaira lennék kiváncsi hogy ők hogyan élik meg ezt és a minden napokat.

Milyen trükköket használnak egyes kinos szituáciok megoldására.

Vagy ha sikerült ezt leküzdeniük azt hogy teték

Enis dadogok és már kezdek ebbe bele bolondolni, folytonos egyedüllét, emberek lenéznek, átnéznek rajtam, tudásom nemtudom kamatoztatni, folytonos szorongás, érzelmileg feszült, semmibe nem lelem örömöm, szoval tanácsok nagyon jol jönének.


UI: fordulj logopédushoz kommenteket hanyagoljuk, mivel nálam lelki eredetü.



2017. máj. 5. 14:51
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hali! Azt megkérdezhetem esetleg, hogy hány éves vagy? Mivel ez, ha jól tudom, idő előtt orvosolható. :) Amúgy ha fiú vagy, kicsit ciki, de ugyanúgy elérhetsz bármit, volt ismerősöm, aki dadog, és mindenben ugyanúgy teljesített. Ha pedig lány vagy, ez az ég világon semmi hátrányt nem fog okozni neked. :)
2017. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!