Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Betegesen rettegek a magánytól...

Betegesen rettegek a magánytól/egyedülléttől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Félek egyedül lenni, önállóan döntéseket hozni mert félek hogy hibázok, pedig alapból introvertált vagyok és ilyen szeretnék lenni (önálló) de nem megy a félelem miatt.


Tudnátok adni néhány tanácsot?



2017. máj. 5. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt ki kéne fejtened, mert érdekel, csak ennyiből sokat nem tudok mondani
2017. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pszichologus
2017. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyjából én is ilyen vagyok sokkal jobban szeretem ha van mellettem valaki, és ha más is segít döntéseket hozni. Ez talán nem is olyan nagy probléma, néha jó meghallgatni mások véleményét is. Mellette persze az is fontos, hogy megtanulj egyedül lenni és gondolkozni. Keress magadnak valami hobbit, lehet például valamilyen sport, ami önbizalmat ad és a kedvedet is leled benne. Amit én még tudok ajánlani, ha megengedi a pénztárcád , akkor az egy jó pszichológus. Én azért kezdtem el járni, mert nagyon sokat szorongtam de nagyon megérte , hogy elkezdtem mert nagyon szuper tippeket ad! Segíthet abban, hogyan irányítsd a gondoltaidat helyesen, és hogyan űzd ki a rosszat :) És próbálj meg pozitív lenni, sétálj egy nagyot, vagy bármit ami jól esik és meglátod néha nem is olyan rossz egyedül lenni.
2017. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

A te életed, a te döntéseid, a te felelősséged! Ne légy gyáva élni a saját életedet!


Senki sem tökéletes, mindenki hibázik, az okosok tanulnak is belőle, hogy aztán ne kövessék el még egyszer ugyanazt a hibát.


Olvass Csernus Imre, Szabó Péter motivációs előadó könyveit.

Akár youtube-on is hallgathatsz tőlük anyagokat.


Miért félsz egyedül lenni? Mitől félsz?

Nézz szembe a félelmeiddel, ez az egy módja van arra, hogy változz.

2017. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eloszor is rossz dontes nincs, nyugodtan kezdd el olvasni a milliardosok konyveit, eletfelfogasat. Pl Napoleon Hill, Dale Carnegie.. stb. Nagyon inspiralo. Minden rossz dontesnek orulnek, mert nelkulunk nem lettek volna ott ahol vannak. Az eletben sok sok,dontest kell meghiznod, de nem tudsz hibazni, mindig ugy kell hozzaallni, hogy mit tanulsz abbol amik megtortennek. Siker is jonni fog, annak meg lehet orulni :)


A maganytol akkor szokott felni valaki ha ugy erzi, hogy nem szeretheto, vagy nincs onbizalma, mert ugy erzi h egyedul o keves. Keress dolgokat magadban amire buszke vagy, es ezekre epits. Hibakkal mindenki rendelkezik, nem fontos. A fontos az amire figyelsz amire fokuszalsz. Apro lepesekkel fejleszd magad, tegyel magadert ahogy a legjobb baratodert tennel, vagy teszel es helyrejon a dolog. Kitartas. Lesznek kudarcok, lesznek csalodasok, de legy turelmes magadhoz, mint a legjobb baratodhoz lennel.

2017. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

qrvázzz!.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

csak vicceltem...

2017. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!