Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Betegesen magányos lennék?

Betegesen magányos lennék?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat vagyok egyedül, bár sok haverom van barátom, ismerőseim nem tudok velük napi szinten tartani velük a kapcsolatot.


Párkapcsolat terén folyamatosan váltogatom a partnereimet 1-2 hónap az átlagos idő amíg tartanak.

Most is egy szakitason vagyok túl...már rettegek egyedül lenni a legrosszabb, hogy fizikai fájdalmat is érzek ha egyedül vagyok.


Ez már beteges ?


2017. ápr. 21. 17:33
 1/3 A kérdező kommentje:
24f
2017. ápr. 21. 17:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy "betegesen magányos" hiszen folyamat keresed az új ismerősőket, párkapcsolatot stb. Reálisabbnak látszik az a tény, hogy ráunsz egy rövid idő után az emberekre majd "friss" kapcsolatok után kajtatsz. Ez nem betegség...viszont gusztustalan viselkedési mód. Sajnálom azokat az embereket akik megismerkednek veled. Elnézést, hogy megsértettelek ezzel...én ezt veszem ki abból amit leírtál.
2017. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mi a fene ***** válasza:
Sztem nem gusztustalan. inkább önértékelési zavar. Próbálj meg sportoni, vagy vmi hobbi után nézni, ne magányosságodon járjon az eszed, és majd összejön vmi.
2017. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!