Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire szerencsétlennek és feleslegesnek?

Figyelt kérdés
Amióta egyetemre járok az életem egyre inkább csak árnyéka annak ami előtte volt. A barátaimmal megszakadt minden kapcsolat, akikkel ott megismerkedtem és hamarabb lediplomáztak velük szintén. Most utolsó félévben sem jön össze semmi gond nélkül, folyamatosan van olyan dolog ami miatt teljesen idegroncs vagyok. Ha segítséget kérek olyanoktól akik már átestek ezen az időszakon és tudják mit kell csinálni olyan szánalommal válaszolnak, hogy én érzem rosszul magam, hogy meg mertem kérdezni. Persze amikor én segítettem nekik mindenki mennyire örült. Nem tartom magam egy kiállhatatlan embernek, sose vertem át senkit és mindenkihez kedvesen és pozitívan álltam. Nem mondom nekem is megvannak a hibáim, de kinek nincsenek? Mivel váltom ki az emberekből, hogy ennyire hamar elfelejtenek és szinte úgy tekintenem rám mint egy idegesítő senkire ?

2017. máj. 9. 02:43
 1/6 anonim ***** válasza:

nem látnak benned többet, nem látják benned azt akivel együtt tudnának szórakozni, akivel lenne közös téma...

ha szeretnéd elmondhatod mi bánt, beszélgethetünk ha jobb lesz ettől :)

és talán tanácsot is tudok adni, ha szeretnéd :)


24F

2017. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyjad már magad, kid Ádám... A sablonos marhaságokon kívül mást nem tudsz írni... Meg te 7 évig depressziós voltál, persze...
2017. máj. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2:

"Nincs jövő!"

ilyen névvel nem csodálom, hogy ennyire bizalmatlan, besavanyodott vagy :D

látom a gyk-n melyik oldalhoz tartozol...

de engem nem tudsz lehúzni a szintedre, de persze próbálkozhatsz sok sikert :)

1 évben 2-3 rossz napom van, fogj ki egyet :P ma nem a te napod van :P


24F

2017. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Asssszondja, a szintemre... Áhh, kicsit sem vagy beképzelt... Te lúzer!
2017. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kiadsam333 csak itt próbál csajozni,mert a valóságban nem tud..
2017. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Amúgy igen...
2017. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!