Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kavarognak a gondoltok a...

Kavarognak a gondoltok a fejemben de körülbelül csak a falat tudnám untatni vele mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyi mindenről tudnék beszélni embereknek (nem arról hogy mj volt Valóvilágban vagy az énb-ben) a gondolataimról érzésekről a felgyorsult pénz/hatalom/hírnév központú világról arról hogy sokaknak a testi vágyakon kívül csak a harag vagy a kielégültség érzése az eggyetlen ami megmozgatja az egyszerü lelki világukat de úgy érzem senki nem kiváncsi rám, mintha egy kavics lennék egy patakban ami mellett elsuhannak az emberek és szinte észre sem vesznek. Szoktam emberekkel beszélni de az mindig valami felszines dolog soha nem kérdezik meg hogy mit gondolok erről-arról, mintha az élet csak egy végtelen színjáték lenne és mindenki viselné a lelketlen állarcát és az eggyetlen kiszállás csak az ember kiiktatásával lenne lehetséges. Lehet hogy csak egy hatalmas balek vagyok aki nem tud alkalmazkodni a világhoz. Ugy érzem nincs meg a lelki társam egy barátnő/barát személyében, egyedül egy giccses világban, meg akarom találni az akivel beszélhetek de egyszerüen túl gyáva vagyok ahoz lépjek mert csak lehurrognak semmibe vesznek akármilyen mondat hadja el a számat. Hogyan találjam meg azt a környezetemben, osztályomban akivel ezeket meg tudnám osztani. Mi tévő legyek ?

2017. máj. 13. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, mindenki csak a felszínes dolgokról beszél manapság, én is így érzem, ha gondolod írj én szívesen beszélgetnék veled. 18L
2017. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon mély húrokat pengetsz tesó xd csak az a baj hogy egy kis emberellenes szagot is érzek benne. Legszivesebben kiírtanál mindenkit mi? xd
2017. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kicsit félre értettél. Legszivesebben az agyamból pattintanék ki velem egykorú embereket, hátha legalább őket érdeklem... Amúgy érzem az emberekben hogy van bennük valahol méllyen valami sajátos érzelem/gondolat amit elő lehetne hozni belőlük (legalábbis egy kissebb részéből) mert a többséget elveszettnek érzem. De nem ölném meg őket hiszem sokuk már belülről haldoklik a saját börtönében de nem tuthatom még én sem hogy ki fog kitörni a börtönéből és ki nem.
2017. máj. 13. 23:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor most a monotonitásra gondolsz, arra hogy az emberek elmennek dolgozni aztán meg haza és ennyi leülnek aztán bámulják a tv-t. Vagy nem tudom pontosan mire akartál kitérni. De szerintem kicsit tulzásba viszed ezt az egész világvége hangulatot xd ennyire azért nem siralmas a helyzet mint ahogy elgondolod, legalábbis szerintem. Tudod az élet szép:)
2017. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze hogy szép szerintem is rengeteg szép és reményteli dolgot lehet látni de az ember társas lény (legalábbis ember válogatja) de csak képzeld el milyen lenne mondjuk egy trópusi szigeten teljesen egyedül. Nem tudnád senkivel se megosztani a szépet
2017. máj. 13. 23:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát igen ott ténleg nem. Te így érzed hogy egy szigeten vagy és senkivel nem tudod megosztani az érzéseidet?

Ehez tudnád hasonlítani ezt a dolgot a legjobban?

2017. máj. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát körülbelül ja. Vagy talán mégy egy dobozhoz amire szavak vannak felírva amik mind engem jellemeznek de a doboz csak a felszín és az emberek egyszerüen nem akarják kinyitni a dobozt csak írják rá a szavakat egyfolytában.
2017. máj. 13. 23:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Szóval doboz,értem erre mondjuk nem gondoltam volna. Hát oké.
2017. máj. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát tesó, ezzel nem vagy egyedül.
2017. máj. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, engem érdekel a gondolatvilágod. Szívesen beszélgetnék veled. :)
2017. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!