Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék barátokat szerezni?

Hogyan tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve dolgozok. De valamiért nem sikerült még barátokat szereznem. Csak nőkkel dolgozók. Mindenkinek meg van ott a kis társasága. Mindenkivel beszélek de mégsem akar kialakulni. De viszont egy lánnyal nem tudok. Pár szót beszélünk de abban utána ki is merül a beszédünk. Pedig a napokban vissza hallottam hogy miről tudna velem beszélgetni meg minden. Kedves aranyos lány csak nem tudom hogy közelítsek felé. Hogy miről tudnánk beszélni. Pedig arra is gondoltam hogy elhízott fagyizó de nem tudom jó ötlet-e.Segítségeteket szeretném kérni hogy közelítsek felé.
2017. máj. 19. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A fagyi jó ötlet. De akkor most barátokat akarsz vagy barátnőt?
2017. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó formán barátokat
2017. máj. 19. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a szokásos: Menj közösségbe! Sport, kultúra.....valami hobbi amit szeretsz csinálni és akkikel ott találkozol már rögtön lesz közös témátok. Ismerj meg új embereket. Máskülönben elég nehéz dolgoz lesz.
2017. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért keresel barátokat? Isten a legjobb barát. Ő mindig veled van. :) Csak fordulj hozzá és olvasd a Bibliát.
2017. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!