Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy egyetlen...

Normális, hogy egyetlen barátom sincs, de egész jól érzem magam? 16/L

Figyelt kérdés

Szabadidőmben sportolok, olvasok, nyelvet tanulok, tévét nézek. Alig várom, hogy nyár legyen, hogy még többet futhassak, és még több könyvet kiolvashassak.

Persze néha rám jön, hogy "a ro hadt életbe, miért vagyok ilyen magányos?!", és sírok egyet, de egyébként jól megvagyok így egyedül, nem igénylem a társaságot. Ha jönnek hozzánk vendégek, udvariasságból elbeszélgetek velük, ennyi a "társasági" életem. Ez normális?


2017. máj. 20. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Én normálisnak mondanám ha nem emészt fel belülről, hiszen nem mindenki születik egyenlő igényekkel társaság szempontjából. DE, mint említetted néha sírsz, tehát zavar valamennyire, úgyhogy én az egyensúlyra törekednék az egyedüllét és a magány között.
2017. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most az életednek azt a korszakát éled amikor nem igényled az emberi társaságot.. Majd megtalálnak azok az emberek akik hozzád passzolnak és a barátaid lesznek.. :)
2017. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Miert nincsenek barataid? En is szoktam sportolni, tanulni, de ezek mellett azert neha megiscsak jo elmenni bulizni egyet a haverokkal hetvegen
2017. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha téged nem zavar, akkor nincs vele gond. Bár ha néha sírsz miatta, akkor valószínűleg egy kicsit mégis zavar.


Nekem se sok barátom van, az osztálytársaimmal jól elvagyok, de csak haveri szinten.

2017. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, lemaradt, hogy ez azért van, mert más dolgok érdekelnek, mint a legtöbb velem egykorút, barátnak pedig olyan embert tudnék tekinteni, akivel el tudunk ezekről beszélgetni. Kicsit zavar, hogy nem sok ilyen embert találok, de nagyon engem se, illetve reménykedem, hogy majd egyetemen.


17/f

2017. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
teljesen normális
2017. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van szerintem.
2017. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális szerintem. Sokkal jobb egyedül, mint olyan emberek, "barátok" társaságában akik csak kihasználnak, lenéznek vagy csak arra használnak, hogy valaki mindig legyen, hogy ne kelljen unatkozniuk.
2017. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!
2017. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tv-ben miket nézel?
2017. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!