Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kívülálló hamarabb észreve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kívülálló hamarabb észreveszi, ha két ember közözött alakul valami?

Figyelt kérdés
Barátok, munkatársak egyre többen kérdezgetik van-e köztünk valami mikor látnak beszélgetni azzal a pasival. Véletlen lenne, hogy mindenki ezzel jön mostanában?
2017. jan. 28. 18:39
 1/3 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Mégis mit gondolsz, miből születnek a pletykák? Engem is próbáltak olyanokkal összeboronálni, akivel kettesben jókat röhögtünk, viccelődtünk, holott nem is éreztünk semmit a másik iránt. Egy kívülállónak csak az tűnt fel, hogy élvezzük egymás társaságát és máris alaptalan pletykákat körítettek ehhez. Mindig kell, hogy legyen csámcsogni való a nem beavatottaknak. :D
2017. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen, mint ahogy azt is, ha valami kezd elromlani két ember közt.

nekem az egyik lány ismerősöm kb 1 éve megmondta hogy ez a csajjal meg fogom szívni. nem hittem neki...végül 2.5 évet bírtuk, és szimplán elhagyott másért.

igaza lett az ismerősömnek, aki végig csak a javamat akarta, de mivel szerettem a barátnőmet akkor nem hittem neki.

Máshogy csinálnám ennek dacára? nem biztos.

piszkosul fáj még mindig, de megjegyeztem hogy adni fogok legközelebb (ha egyáltalán valaha is lesz még komoly barátnőm) a kívülállók meglátásaira.

26/F

2017. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az adott kívülállónak mennyire jó ehhez a szeme. Én pl. néhány éve azt is hamarabb észrevettem a többségnél, hogy az egyik kolléganőm terhes lett, pusztán a viselkedéséből, pedig alig ismertem, de ő csak akkor tette nyilvánossá, amikor már nem tudta titkolni, nem volt egyébként feltűnő, mert a ruhái takarták.
2017. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!