Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor ébred fel egy olyan...

Mikor ébred fel egy olyan ember, aki mások szemében előbb észreveszi a szálkát, mint magáéban a gerendát?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy a női szolidaritás határtalan. Főleg az azonos kategóriájú, jó testi adottságú nők esetében. Amikor egy párkapcsolati, vagy kalandvágyi(szexuális indíttatás) női-férfi egyesülésre irányuló cselekmény meghiúsul, milyen alapon mondják azt a nők, hogy a férfiakban van a hiba? Tapasztalataim szerint sokszor már nem mondanak semmit, hanem tagozódnak az igények szerint. Kerülik, bunkó módon viselkednek azzal, aki számukra nem tetszetős anyagi vagy bármi egyéb szempontból. De aki találkozik, az sem számít ígéretesnek, mert ha belülről romlott és az igények határozzák meg, akkor úgysem fog együtt lenni azzal, aki vele szeretne. Ez majdnem ugyanazzal egyenlő, amikor alapjában véve tagozódnak, csak ez még egyéb bonyodalmakkal is jár.

Ilyenkor jó egy igazságos barátnő, akinek az igazság és az elemi érdek, valamint a túlvilágon lévő szenvedés elkerülése a gaztettek miatt és az emberek iránt érzett empátiája fontosabb, mint a barátnő szava. Aki alaptalanul a saját rossz emberi mivoltját tagadva, a másik ember hibájával magyarázva szabadult meg a "számára" kedvezőtlennek vélt állapottól.

Ilyenkor jó egy korrekt barátnő. Mert ugye a férfiaknak nincs joga megállítani az utcán és belemondani a szemébe az igazságot vagy feltartani.

De a barátnő,. akivel leül a bárba, az mondhatja neki. Bármit!

Elmentél vagy nem mentél el vele?!!! Mire a problémás nő nem egyértelműen válaszol, vagy ha igen akkor is magyarázkodik. Hát de....Nem de, azért mert....

Mire a barátnője: Állj!! Mindent tudok. Elmentél vagy nem mentél? (Nem kell mellédumálni, nem ezt kérdeztem)

Hát miért ki vagy te stb? (Tehát addig tart a barátnői kapcsolat, amíg nincs egy férfipárti ember a közegben, aki nem hagyja a kirekesztést és a másoktól való megkülönböztetést.) Hát elnézést! a barátnő, az ne csak akkor legyen barátnő, amikor a hülyeséget ossza! A problémás nő akkor is fogadja el a barátnőjét, ha kritikát kap tőle!

Csak ha a korrektséget a frusztráltak nem bírják. Csak a jólétet, meg a felkapottságot tudják elviselni. 2 barátnő tudja, hogy milyen a másik!

Ha a "Kitti" tudja, hogy normális ember vagyok, esetleg egy diktafon felvételt kap a történtekről, utána hiába magyarázza meg neki a "Dóra", hogy én voltam a bunkó! Miközben a Kitti tudja, hogy a Dóra egyedül van csak nem talál kigyúrt milliomost, de mivel egyedül van és társasághiányos, így képes találkozgatni emberekkel, mások számlájára enni-inni, mert az ingyen van és ő a nő, akit mindig meghívnak a férfiak.

Kitti, ha korrekt megfogja mondani neki: Szeretlek, kiállok melletted! De frusztrált vagy, személyiségproblémás, A szívedben érzed, hogy szükséged van valakire, de az elmédbe a szülői nevelés által beléd égett a haszonérdek. A kettő nem áll egymással összhangban és végül az eszed fog győzedelmeskedni mindig, csak lehet hogy addigra mire ezt belátod, mások pénzén ittál, vagy éppen a kitárulkozó szexualitást akadályoztad meg, ezzel a másik fél boldogságát. Gondolkozz ember! Ne neked álljon feljebb a végén, ha úgy érzed, hogy valaki félreértett, egyszerűen ne viselkedj félreérthetően és akkor nem kerülsz ilyen helyzetbe! Mi bajod van azzal aki veled akar lenni? Hát férfi, szeretne ágyba vinni, ez neki örömet okoz ez érthető. A te igényeidről, frusztráltságodról ő nem tehet. Nem megölni akar ágyba vinni, veled. Ha neked nem tetszik, az nem az ő hibája. Hagyd békén az emberet, maradj ülve a feneked mellettem.

De kérdezem, a világunkban hol van ez a Kitti? Sehol! Ez a baj.

Biztos vagyok abban, hogy legbelül a nők is érzik, hogy nem egyenlőség teljes, normális világban élünk. Csak aki frusztrált és nem bírja a kritikát, az nem fogja elismerni a saját hibáját!

Nálam semmilyen Kitti meg Dóra nincs, csak igazából ez egy példa a férfiaknak, hogy milyen emberekre lenne szükség ahhoz, hogy ne süllyedjen még lejjeb, ilyen szinten a világ. "Rajtunk is" múlik. Eljöhet még az a világ, amikor nem kell egyedülállóan végig néznünk, hogy a gyönyörű nő mellett egy NEM hozzáillő, 150 kilós, vastag nyakláncú, sörhasú, milliomos vállalkozó van. Aztán időközben másoktól hallgatni a kifogásokat. Lehet még olyan élet, ahol felnyitják egymás szemét az emberek. És utána már talán közelebb leszünk a boldogsághoz. Az olyan élethez, ahol korrekt lesz a nő és ha kell akkor ott lesz, ahol lennie kell. Nem feltétlenül ott, ahol neki kényelmesebb.


2017. máj. 30. 15:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Ezek a köröket az elmúlt jó pár hónapban már nem egyszer lefutotta itt pár ember. A kérdezőt nem érdekli, átnéz rajta vagy a saját világképére formálja.


Kár a szóért, jó esetben estére sem a kérdés, sem a kérdező nem lesz már fent az oldalon 2-3 hétig. Neked meg elment felesleges fél órád míg legépelted ezeket.

2017. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Igazatok van :)


De mindig felhúzom magam rajta :) Nem is tudom miért? Talán azt "remélem", hogy egyszer mélyen magába néz? Hogy ki is ő, és mit akar, milyen ember? Vagy azt, hogy egyszer veszi a fáradtságot és kerít magának egy jó szakembert? Már rég előrébb lenne. Így meg kénytelen leélni egy ilyen nyomoronc kis életet mindenki mást hibáztatva a saját balfékségeiért, és megkeseríti más normális nők életét. Akik még nem szaladtak bele egy ilyen hímsoviniszta brutál görénybe!

2017. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
9/9-es: Neked az a tisztelet, szeretet, udvariasság és férfiasság ha fizetnek neked? Miért nem veszed meg magadnak az italt és egyebeket? na látod itt látszik a neveltetésben látszó problémák. te azt hiszed, hogy a meghívásban rejlik a férfiasság és a jó tulajdonságok. Szüless újjá. Ez csak bújtatott haszonérdek a részedről. A jó tulajdonságok a pénz nélküli cselekményekben rejlenek ebben a vonatkozásban. Egy nő ne azért legyen együtt valakivel mert meghívják és ne meneküljön el akkor, amikor már meghívták. Kommunikáltál velem valaha? Tudom, az írásodból kinek írok. Te vagy az aki észre sem veszi, hogy meghazudtolja önmagát. Hidd el nekem, borzasztó sok rosszindulat van benned. Azért próbálkoztál be nálam a múltban, hogy a kákán is csomót keress, amivel magyarázatot találhatsz a saját hibáid tetézésére. Elárulod, hogy nem dolgozol és minden mű rajtad! Csak azt nem, hogy miből élsz. Kérlek felejts el. Elégszer lebuktál már.
2017. máj. 30. 16:03
 14/30 A kérdező kommentje:
Felső: Miért ne lenne fent a kérdés? Nem ütközik az oldal szabályzatába. Mindenki képviselheti a saját véleményét normálisan. Akinek ez nem tetszik, keres másik fórumot. Aki részére, ez nem igaz, az nem problémázik rajta. Aki magára ismert, annak fáj.
2017. máj. 30. 16:06
 15/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, hagyd már abba ezt a "rosszindulatúzást". Mindenki rosszindulatú, csak te vagy egy angyal, nem?

Konkrétan gyűlölsz minden nőt, egy megkeseredett, nőket lenéző, lekezelő nőgyűlölő kis nyomorult vagy.


Mi szeretjük őket és szeretjük őket meghívni is dolgokra, még akkor is, ha egy vacsora után nem hajlandó haláláig velem maradni.


Melyik bolygón születtél amúgy?

2017. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Nincs igazad. Tilos helyreállítani a törölt kérdéseket és tilos újraregisztrálni ha kitiltottak. Benne van a szabályzatban, csak teszel rá:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat


"3. / Tilos

(h) a moderátorok döntését felülbírálni és a törölt Felhasználói tartalmakat bármilyen módon újra elérhetővé tenni, illetve a Felhasználó regisztrációjának törlése, vagy korlátozása után után új regisztrációt létesíteni"


______________


Vagy csak egy troll aki élvezi hogy vitát generálhat, és amíg a te agyadat felcseszi addig ő hátradőlve röhög a markába hogy megint sikerült.


A szociopata személyiséget csak az igazolja hogy ezeket a kérdéseket rohamszerűen írja ki és nem random hülyeség van benne hanem kis mantrák amiket elő lehet kapni a fejedből és kiönteni ide sok ezer karakterben. A magja mindegyiknek a bombanős frusztráltság, de a körítés mindig tud újat mutatni.


A poénos elmélet szerint ilyenkor fogy el a gyógyszere vagy engedik ki a szíjakat és internet elé kerülhet, vagy csak kell neki 2 hét mire ezeket az agymenéseket összerakja fejben. Most nagyon trükkös mert kerüli a bombanő szót, mintha nem lenne anélkül felismerhető.


Ez alá a kérdés alá már csak egy paraszt hiányzik, valamilyen színű állaton.

2017. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

:))) Nagyon jó 88 %-os :) Jót nevettem a megfogalmazáson, stíluson :))


Megyek iszom is egy kávét :)

2017. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Hát ezen aztán lehet röhögni. A világgá kürtölt általánosított hülyeségeken. Csak a 16/17 azt felejtette el, hogy nem a célszemélyével áll szemben, ezért általánosít. Ahogy azt is elfelejti, hogy az ő válasza a provokatív és nem pedig az én kiírásom. Tehát őt kell kitiltani. De azt is elfelejti, hogy nem a moderátor jogait gyakorolja. Ezzel ezt be is fejeztük. Most már inkább koncentráljunk a kérdésre. sajnálom azt, akinek ez fáj, valószínű , hogy mélyen érinti, de lehet ez egy lehetőség arra, hogy megváltozzon. Akinek pedig nem kell, az mit problémázik? Lebukik hamar.
2017. máj. 30. 16:27
 19/30 anonim ***** válasza:

Napod, mikor a bombanős mondja hogy általánosító hülyeséget írsz: :(


Nekem erre csak egy frappáns viszontkérdésem van, idézem:

"Mikor ébred fel egy olyan ember, aki mások szemében előbb észreveszi a szálkát, mint magáéban a gerendát?"

2017. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Ha már így bepróbálkozott a főállású válaszíró, akiről tudjuk hogy nő, kérdezem én miből él? Eltartják? Mert abból nem, hogy csak ide írogat. Nem hiszem el, hogy szerencsétlen miattam képes volt megcsinálni a felhasználónevet és egész nap itt lógni. Ráadásul úgy, hogy nem is én vagyok az, akire eleinte vagy anno megharagudhatott:)
2017. máj. 30. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!