Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki tökéletesnek mondja...

Ha valaki tökéletesnek mondja saját magát és ezt tényként írja le, minek neveznétek?

Figyelt kérdés
Alapjában véve nem ildomos saját magát fényeznie egy embernek. Etikátlan. Egy régi "barátnőmről" van szó, aki több embert is átvert már és a viselkedésével elég sok unszimpátriát váltott ki. Legutóbb meghazudtolta magát egy olyan dologban, amire előzőleg teljesen mást mondott, és azt elfelejtette miről beszélt hónapokkal ezelőtt. Ugyanazt a témát többféleképpen előadja, már azt sem tudja kinek, hányszor hazudik. Igaz teljesen más életet él mint az átlag. Teadélutánokra jár, nagy összegeket fizet ki egy tál ételért. nem spórol, szórja a pénzt. Anno eladta a testét azért hogy előrébb léphessen és nem egyszerűen de végül nem is tartott túl sokáig neki míg megszerezte ezt az életszínvonalat. Most maga mellett tart egy férfit azért, hogy legyen kivel megjelennie a gazdagok körében. Szem és fültanúja voltam egy veszekedésének amit tulajdonképpen ő generált ki a hazugságával. Hozzászokott ahhoz, hogy mindig neki van igaza és nehezen tűri a kritikát.Nem buta de nem tud egyszerűen túllépni dolgokon. Régen még a semmiből kezdte és most szégyenli magát, hogy a méltósága érdekében hazudnia kell és ez végett is támadások érik. Nem lehet mindenki őszinte ez tény. Mert akkor kiderülnének vétkes dolgok. De akkor talán jobb elkerülni a vitát szerintem. Ti hogy vagyok ezzel?
2016. dec. 27. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide az etika?
2016. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egoista, pénzéhes, hazug ribi
2016. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!