Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is sok itt a...

Szerintetek is sok itt a magányos ember?

Figyelt kérdés
Igazából azt nem tudom megérteni, hogy ha itt minden második kérdés arról szól hogy mennyire magányos mindenki, akkor hogy lehet az hogy ezek az emberek még itt se találják meg egymást? Most az antiszociálisokra is értem.
2017. jún. 2. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert két magányos szótlan hiába talál egymásra, max ez lesz a téma köztük: "szia,mizu,semmi,depizek,szarazélet".
2017. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert csak panaszkodnak arról, hogy milyen egyedül vannak, elvannak a saját önsajnálatukban, de a legapróbb lépést is képtelenek megtenni.
2017. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Van itt vagy 5-10 ilyen ember aki fél óránként kiír egy kérdést. (Mindig ugyanazok írnak privátban az ilyen jellegű kérdéseknél) Szerintem ez nem olyan sok.
2017. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Mert aki itt nyarvog, hogy magányos, az általában két értelmes szót nem tud kinyögni. Én régen sokat ismerkedtem itt. Ha ráírtam egy ilyen nyafis csajra, annak általában három témája volt. Vagy nyarvogott, hogy senki sem akar semmit tőle, vagy fikázta a többi csajt, hogy miattuk van egyedül, vagy pedig a férfiakat ócsárolta, hogy mindegyik egy szemétláda(de azért a fél karját odaadta volna egyért). Az az 1% aki értelmes volt az beijedt, ha szóba került, hogy találkozzunk.

Összefoglalva csak rinyálnak, de nem akarnak tenni azért, hogy ne legyenek magányosak.

2017. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal.
2017. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét


Ebből kifolyólag szerintem nem olyan meglepő ha találni itt ilyen embereket. Én is az vagyok, de én saját döntésből, és szeretek is így élni, viszont érdekel a többi ember mi alapján jut ide, így olvasgatom gyakran ezt az altémát.

2017. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Én több csajjal is beszélgettem már innen, volt akit személyesen is ismerek(már nem járnak ide irkálni). Persze a többség nem reagál semmit a tanácsokra se. De ők valószínűleg nem is akarnak kitörni a magányukból. Én mondjuk azért nem jöttem csak össze egyikkel se, mert messze laktak. Amúgy meg szeretek segíteni másoknak, azért járok ide, nem feltétlenül ismerkedni. De rajtam nem múlik, ha valaki beszélgetni akar, én válaszolok mindenkinek :)
2017. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem is kevés van, és a többség valójában csak sajnáltatja magát.

többeket leszavazott valaki/valakik, pedig én is ezt tapasztalom, amit ők írnak.


a legtöbbjüknél már az írásmódból kiderül, hogy valójában semmi gondjuk nincs, vagy ha van is, azt csak maguknak köszönhetik, mert akárki segítene esetleg rajtuk, csak a nekik megfelelő emberektől fogadják el, válogatnak.


hány emberrel találkoztam már itt, akinek felajánlottam, hogy beszélgessünk, majd miután szóbakerült a facebook, mégis egyszerűbb ott beszélgetni, mint itt üzengetni, valahogy megszakadt az írkálás, és be sem jelölt...


az ilyen emberek meg is érdemlik.


tegnap itt egy anotalk-os kérdező csaj fakadt ki azon, hogy este 10 után csak perverz férfiak vannak ott, nem tud beszélgetni normálisakkal, majd végülis leírta később, hogyha normálissal találkozik, ám unalmasnak találja, akkor egyszerűen továbblép...most komolyan, beszélgetni akar, vagy hallgatni azokat, akik a f:szuk méretéről tájékoztatják...ilyen esetekben ő maga a probléma generátora...

2017. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem csak unalomból vagy valamilyen negatív élményből írnak ki egy kérdést ide a magány, egyedüllét kategóriába. Van egy rossz viszonylag rövid pár hetes, pár hónapos korszakuk és ilyenkor rázúdítsák az ehhez hasonló oldalakra a világfájdalmaikat.


Én hasonló cipőben járok, mármint nem a fent leírtak alapján, hanem tényleg baromira magányos vagyok már évek óta, és eleinte azt gondoltam hogy majd itt rátalálok beszélgetőpartnerre, de mind hiába. Feladtam. Ráírok valakire, aztán elég hamar kiderül, hogy igazából nincs is semmiféle problémája, vagy 1-2 üzenetváltás után látszódik, hogy az ég adta világon nem hajlandó semmilyen féle beszélgetésre. Pedig nem randizni, vagy találkára hívnám, csak itt dumálgatni, de nem sikerült egyszer sem egy komolyabb beszélgetést összehoznom. Igazság szerint én baromira igényelném a társaságot, nem is tudom miért siklott így ki az életem, de már kezdek rájönni, hogy egy antiszociális, magányos emberrel nem lehet kezdeni semmit. Hiába én is ebbe a kategóriába vagyok sorolható már évek óta, egyszerűen nem nyitnak senki felé, nem lehet velük normálisan kommunikálni. És sajnos arra is rá kell jöjjek, hogy bizony mindezt egyes egyedül kell megoldanom, senkire nem számíthatok.

2017. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!