Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van aki ilyen magányos,...

Más is van aki ilyen magányos, mint én?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, nincsenek barátaim, sosem voltak, barátnőm sincs, nem is volt eddig. A szabadidőmet egyedül töltöm, szinte senkivel sem beszélek, csak a szüleimmel. Bulizni se járok, egy kezemen megtudnám számolni, hogy hányszor voltam szórakozni...

Van más is ilyen szar helyzetben?:(

Hogy bírjátok ezt?


Üdv.

egy szerencsétlen 20 éves fiú.


2017. jún. 3. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: Én is 20 éves fiú vagyok hasonlóan élem az életem ahogyan te is de ha van rá mód örömmel járok el város napokra vagy falu napokra segítek​ itthon kicsit beszélgetek a Facebookon is meg filmet nézek zenét hallgatok játszok a kutyámmal és a macskáimmal. Én így élem az életemet.
2017. jún. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Naponta 100 ilyen kérdés van itt, úgyhogy nem vagy egyedül.


Amúgy titeket ki/mi akadályoz meg abban, hogy legyen barátnőtök/barátotok, hogy beszéljetek valakivel, bulizni járjatok? Szobafogságban vagyok? Mesélj nekem valamit erről!


A szerencsének ehhez semmi köze, és ezt a "szar helyzetet" is többnyire magatoknak köszönhetitek.

2017. jún. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alapítsátok meg a "Szerencsétlen 20 évesek klubját" és nem fogtok unatkozni:DDD


Komolyabban....dumáltok, taliztok...csináltok valami programot...biliárd, csocsó, bringázás, kiállításokra látogatás...ketten már vagytok...s felejtse el mindenki végre a fatbukot, mert az eredménye az, amiben vagytok!


Sorsát és társasági életét mindenki maga alakítja ki, ha akarja;)

2017. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell ingyen punkfesztiválra menni, ha vannak még egyáltalán ilyenek, régen voltak, pl. Budapesten a Tabánban vagy a Városligetben. Ne szomorkodj apuskám, nézz valami ingyenes programot, menj el és igyál meg egy jó hideg sört. Én már leszoktam róla a májam miatt, de Neked még nem árt meg...
2017. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el vhova, nézz meetup-ot a meetup.com-on, beszélgess random emberekkel. Lépj ki a komfortzónádból és hidd el, hogy iszonyat jó buli lesz. Vagy menj el bulizni, olyan helyre, ahol szereted azt a zenét, élvezd a zenét és beszélgess szintén random emberekkel. Jó lesz, hidd el. Nem a kezdet, mert diszkonfort lesz, de utána büszke leszel magadra, joggal. ;) Hogyan kezdeményezz beszélgetést? Akár, hogy "Szia, hogy tetszik a buli?", "Hali, ismered ezt a számot?", vagy ha nagyon belelendültél pl a táncba, akkor ugrálva odamehetsz egy csajhoz, kinyújtod a kezed és mondod, hogy "Gyere, tááánc!" :D De mindezt nyugodtan alakíthatod a saját stílusodra.

Hajrá, én is voltam hasonló cipőben és még sok van előre. :)


21f

2017. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös. Ne így...ne így! Ez nagyon durva, hogy ugráljon a táncba...:))))


Ha nincsenek barátai, akkor egyedül érdemes mennie. De ne görcsösen akarjon ismizni, mert az nem használ,sikerre nemigen vezet.

A lényeg, olyan helyre menjen kikapcsolódni,ami az ő stílusának,mentalitásának megfelel.


Semmi értelme egy dühöngő,ugra-bugráló társaságba mennie,ahol senkit sem ismer. Ez még nekem is nehéz lenne,pedig én élem az éjszakai életet! :))


Summa-summárum: akkor esetleg neten keressen pár hasonló embert,akikkel összeállna és keresnének valami jó szorakozóhelyet.

2017. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!