Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan csillapítsam a magányos...

Hogyan csillapítsam a magányosság érzését?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, 18 leszek. A napokban ismét eléggé egyedül "lettem" és mivel lassan kezdődik a nyári szünet valószínűleg ennél már csak rosszabb lesz.


Próbálom lefoglalni magam, de ilyenkor akármit csinálok van egy "üres", kellemetlen érzés a hasamban.


Mit csináljak?

Régebben ilyenkor betéptem vagy vagdostam magam, de most nincs se pénzem, se kedvem újabb hegekhez.


A beszélgetés nem megoldás, képtelen vagyok kommunikálni, dührohamot kapok a gondolattól is, hogy mit kérdezzek/mondjak.

Akiknek meg szívesen mesélnék, azokat meg nem érdeklem/érdekeltem.


2017. jún. 5. 19:08
 1/6 anonim válasza:

Nehéz így segíteni a magányodon, ha kommunikálni nem akarsz az emberekkel.

Miért lenne rosszabb attól, mert nyár lesz?:) Ilyenkor vannak a lehetőségek

Megismerni új embereket, kipróbálni új dolgokat. Csak próbálj a jó dolgokra figyelni és nyitott lenni, hidd el, akkor lehet egy emlékezetes nyarad:) A vagdosásra meg ne is gondolj!

2017. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pont ettől a két dologtól fordulnak el tőled az emberek, a vagdosás, meg a drog... mindkettő taszító
2017. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Egyiket sem tudja senki sem, nyilván nem ezzel nyitok egy ismerkedés során.

2017. jún. 5. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
de a vagdosás jelei és a drog hatásai is látszanak az emberen, hiába titkolja
2017. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs valami normális chat oldal,ahol értelmes, veled egykorúakkal is tudnál beszélgetni?
2017. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha a BONTÁS helyett, ÉPÍTENI szeretnéd magad?

ezek a testre mért dolgok nekem azt mutatják, hogy valamit MAGADDAL akarsz kezdeni. de mivel BE VAGY ZÁRVA, ezért az ilyen dolgokhoz nyúlsz.

tudom, közhelyes lesz, de mi lenne, ha mondjuk FUTNI, SÉTÁLNI, SPORTOLNI indulnál?

az is a testedre hat. egy jó kis 4 km lefutása pont annyira kínozni fog, mint egy vagdosás.

viszont cserébe kapsz egy kis endorfint (a legjobb drog) és aztán majd hozza a többi jót :) pl. az életkedvet :)

ha naponta lefutsz 1-2 kilométert, egyszer csak jobban nézel ki, úgy érzed, lesznek céljaid.

nem kell a futáshoz semmi, csak út, csak két láb.

ha bárki is kérdi, miért futsz, hát ne mondj mást, csak elfutsz a boltig, elfutsz a haverhoz, hazafelé futsz :)

tényleg csak le kéne kötni magad.


a depresszió fő oka a céltalanság. ha nincs pénz, nincs motiváció, nincs társ, mi is mozgatna meg?

de ha csak a távolságok vannak megszabva célnak, ha nem kell pénz a futáshoz, ha nem kell társ - amúgy is jobb egyedül futni - akkor ez miért nem lehetőség?


tűzzél ki magad elé legalább valami ilyen célt - nem kell futni, lehet fekvőtámasz, felülés, konditerem, biciklizés, horgászás, hegymászás... stb.


lehet, hogy nevetséges, meg az jut eszedbe, hát én nem futok, de sokkal nagyobb ciki az önpusztítás, azzal tényleg semmit nem érsz el.


csak légyszi, kisérletképpen próbáld meg.


(ha olyan helyre kell hazafutnod, ahol utálsz élni, akkor meg azért csináld ezt meg, hogy bizonyítsd magadnak, te el tudsz egy olyan egyszerű dolgot is érni, mint kétlábon pár perc alatt eljutni a legmesszebbre az utálatos helytől) :)

2017. jún. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!