Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes lenne megvárnom a...

Érdemes lenne megvárnom a természetes halált az öngyilkosság helyett?

Figyelt kérdés

Az életem szar. Szokásos problémák, amikről ennek a kategóriának a kérdései szólnak, nem is írom le...


Arra gondoltam, hogy mivel képtelen vagyok öngyilkosságot elkövetni, ezért kivárnám az életem végét. És az, hogy mennyire rossz most, nem érdekel, csinálok tovább mindent, sőt sokkal jobban, mint eddig, hiszen nincs következménye, úgyis meghalok majd előbb-utóbb.


És az egyetlenegy reményem az lesz: úgy is meghalok majd, már csak 60 év, és ennyi. Ez nekem elég inspiráció.


20/F


2017. jan. 20. 16:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%
attól még h szar az életed nem kell öngyilkosnak lenned
2017. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De azért találni benne némi örömöt is.
2017. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, érdemes várni. Aztán menet közben még lehet, hogy valami jó is történik, ki tudja. Legalább az esélye megmarad.
2017. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

És ez most kit érdekel vagy minek írod ide?

Nem fog változni semmi, amíg te nem teszel valami komolyabbat.

2017. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Például téged is érdekel kedves utolsó, hiszen akkor nem olvastad volna el. Köszönöm az érdeklődésedet, és te hogy vagy?

2017. jan. 20. 16:25
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
en is utallok elni, meddig kell meg leteznem??? nem tudom mit tegyek
2017. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha 10 napig nem iszol és nem eszel egyáltalán nem viszel be semmilyen folyadékot vagy ételt akkor meghalsz :) Még csak nem is kell öngyilkosságot kísérelni, elég, ha nem teszel semmit se.

Igazából mindenkinek szabad joga ha többet nem eszik/iszik XD Nem számít hivatalosan öngyilkosságnak.

De igazából nem érdemes megvárnod a természetes halált. Fájdalommentes nagyrészt persze, de nagyon hosszú idő vár rád akkor. És az nagyon hosszú szenvedést jelent :) És sok problémát. Csak úgy mondom.

2017. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Névtelen vagy itt ahogy mindenki, ezért azt leírhatnád hogy milyen okokból látod így hogy nem érdemes élni. Egyébként Magyarországon nagyon kevés ember lehet akinek élete során ne fordult volna meg a fejében az hogy nincs értelme élni. Csak nem szokták ezt bevallani. Elárulom hogy én most is arra gondolok szívesen hogy a tegnap temetett édesanyám mellett valamikor vele lehetek a sírban. És addig is bolyongok itt a Földön, csavargok majd a trópusokon, keresek aranyrögöt fémkeresővel az ismert aranymezőkön, de legfőképpen móresre tanítom azokat akik tettek róla hogy ne legyen értelme életemnek. És azt tapasztaltam hogy az utóbbi önmagában értelmet szokott adni életemnek, mert ez által másoknak már nem tudnak ártani, plusz még némi elégtétel nekem is. Sőt arra is rájöttem hogy lehet hogy a DNS-ünkbe van kódolva az, hogy ha rossz emberek ártanak nekünk és nem harcolunk ki elégtételt akkor érezzünk úgy hogy öngyilkosok akarunk lenni és lehetőleg tegyük is meg. Mert mint ha úgy alakított volna minket a természet hogy csak akkor vagyunk érdemesek az életre ha az igazunkat és jogainkat megköveteljük. Ha nem, akkor a természet szigorú törvényei szerint mint ha nem lenne jogunk élni. Valószínű azért alakított minket így a természet mert a passzivitással valójában a gonosz emberek oldalán vagyunk ha nem teszünk ellenük. És ezzel meghozzuk a kedvüket arra hogy másoknak is ártsanak.
2017. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a matek tanárom mindig azt mondta, hogy olyan helyet találjak, ahonnan nehéz kimászni és nem találnak rám (mondjuk egy szakadék a Pilisben), mert ott nehezebb meggondolni magad és nem okozol gondot a nyafogással, csak a végeredményt látják.


Egy kicsit bunkónak gondoltam az elején. De aztán rá jöttem, hogy aki ilyen helyet képes ezért felkeresni, annak valódiak a szándékai, a többiek gyávák lépni a gyógyulás és a tettlegesség felé is.


Ha már ennyire xar az élet, kezdj el valami extrém sportot.

2017. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 4 válaszoló egy idióta hülye ember.
2017. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!