Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha a padlón vagyok lelkileg,...

Ha a padlón vagyok lelkileg, hogyan állhatnék fel?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben minden összejött, és sajnos nagyon egyedül maradtam. Nem látom a kiutat, depressziós vagyok és elég antiszoc. Nem megyek emberek közé, csak itthon sírok, sajnáltatom magam és állandóan panaszkodok. Elveszítettem tegnap egy fontos családtagot. A legjobb barátnőm tegnap örökre meg utált mert elárultam őt. A barátommal több mint fél éve szakítottunk de még mindíg nem vagyok túl. És itt az év vége a suliba de csak rontom az átlagom, arrol nem beszélve, hogy most ki vagyok közösítve. Iskolába se mentem. Egyedül vagyok. Szerintetek?
2017. jún. 9. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel te tudod a hibáid (mások ilyenkor sem) így amit tudsz azt hozd helyre. Teljesen változtasd meg a napi szokásaid és igenis menj emberek közé. Ha nem találsz kis pozitívumot, akkor ez csak rosszabb lesz. Szerintem a barátnőddel is meg lehet beszélni ezt a dolgot...
2017. jún. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lépésről lépésre

Ne próbálj mindent megoldani egyszerre, beszélj erről valakinek (akár itt is), ne félj segítséget kérni, és hagyj ezekre időt,mert nem egy-két nap alatt fognak a dolgait megoldódni, és próbálj motivált maradni.

2017. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy füzetbe írd le a problémáidat egy oszlopba. Mellé, egy másik oszlopba pedig, hogy mit tudsz tenni a megoldásukra. Aztán kezdd el csinálni!
2017. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Speak (beszélj) című filmet. Kicsit más a téma de a kiközösítés rész stimmel. Nekem sokat segített.
2017. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem a filmet. Köszönöm! Nagyon jó volt.
2017. jún. 11. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!