Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék újra beilleszkedni?

Hogyan tudnék újra beilleszkedni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, egyetemista, mérnöki pályakörben



Úgy érzem, hogy az utóbbi 5-6 évben annyira eltávolodtam mindentől és mindenkitől, hogy most már nem is tudok emberek közelében lenni, ha ott vagyok is csak a munkán és a tanulmányokon jár az eszem



A szüleim itthagytak és kimentek külföldre (eladták a lakást, segítenek egy kis összeggel havonta, ami arra elég hogy az albérletet fizetni tudjam: enni, ruhát venni csak az öszöndíjamból és abból tudok, amit diákmunkával keresek



Barátaim nincsenek, szívesen beszélgetek bárkivel bármiről amíg értelmesek és tisztelettudóak, viszont a legtöbb ember sajnálkozva tekint rám, mint valami rongybabára a sarokban



Az egyetlen reményem és álmom az, hogy sikerül elvégeznem az egyetemet, és találnom egy tisztességes állást külföldön, ahol újra megtalálhatom önmagam



Régebben nagyon barátkozó és népszerű voltam, rengeteg baráttal, de nagyon veszélyes és felelőtlen dolgokat is csináltam fiatalon, olyanokat amiket ma már elítélek



Ha lenne pár tanácsotok, azt megköszönném.

Ha nincs, vagy csak negatív dolgokat akarsz hozzámvágni, azt megköszönném ha nem


2017. jún. 11. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam is ilyesmi a menet.

Az a lényeg, hogy ha valakivel kapcsolatba kerülsz, tiszteld meg a figyelmeddel.

Nem perceken múlik a karriered.

Ha nagyon érdekel amit csinálsz az jó de pár baráttal, ismerőssel megosztva a dolgokat újabb ötleteid támadnak az meg nyert ügy.

Én úgy voltam, hogy minden ember csak az időmet húzza és zárkózott lettem, később ráébredtem, hogy vmennyi időm ugyan elmegy de jobban is teljesítek ha vannak mellettem.


Talán érthető mit nyökögök....

2017. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt teszi a mérnöki pálya az emberrel, és ezt halál komolyan mondom, viccen kívül. Egy félévet jártam oda, viszonylag jó eredménnyel végeztem, de mondtam, hogy köszönöm szépen nem, inkább életet szeretnék.
2017. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!