Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinaljak ha már annyira...

Mit csinaljak ha már annyira maganyos vagyok, hogy nem segit semmi?

Figyelt kérdés

vannak barataim,munkam,sportolok is csak a parkapcsolat nem Jon ossze valahogy sehogysem. 22 vagyok ..es meg sosem volt senkim sem. Nem..nem nagyok az elvarasaim..azon is gondolkoztam hogy milyen szemét lehetek én is hogy biztos fájhat azoknak akiket en utasitottam el,igy elhataroztam hogy megprobalom olyannal aki nem az esetem,de annyira szeretett volna velem ossze jonni,hogy megprobaltam,csak amiatt hogy o boldog legyen. NEM...nem szexeltunk.....

Na ..nem jott ossze..a kapcsolat..aztan egy masikkal is ugyanigy megprobaltam,de keptelen vagyok még megcsokolni is olyat,akik nem szeretek..

de..barkit amit en megszeretek...valahogy mindig kozbe jon valami. Igen,várjak.... "majd el jon az igazi" igaz...mondod majd.....



2017. jún. 12. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem mondom, hogy majd eljön az igazi, ne is reménykedj. Embereld meg magad, és megoldódik a problémád...
2017. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segitettél..
2017. jún. 12. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Ezeket a kapcsolatokat szerintem kár is eröltetni.Ha nincs meg a tüz a vágy vagy a szerelem,akkor nincs értelme egymásnak az idejét rabolni,mert az nem a boldogság.

Viszont mondják,hogy ez "csak" 1 szó! Ekkor jut eszembe,hogy: Ha megtagadod a vágyaid ,pont azt tagadod meg ami emberré tesz!


Remélem megfogod találni azt aki igazán boldoggá tesz,addig is ne szomorkodj!Megteszik azt helyettem mások és én.

Addig is Ne sirj :

https://www.youtube.com/watch?v=NqYeWCRiy_o

2017. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az tényleg csak egy nyugtató szöveg, hogy mindenkinek van párja... keresgélj, próbálkozz, ha ezt nem teszed, akkor biztos nem fog összejönni. Nekem sem volt még barátnőm, hiába próbálkozom, pedig 25 vagyok, de ettől még nem adom fel.
2017. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Prostizáson gondolkodtál? (komolyan)
2017. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
ma 12:09 Szerintem csaj :D
2017. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Ja tényleg, lehet! Elnézést kérdező, akkor nem lehet hogy ronda vagy?
2017. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!