Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan magányos vagyok. Már...

Olyan magányos vagyok. Már élni sincs kedvem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én valóban olyan vagyok, mint egy kívülálló minden ember számára. Mint ha nem is léteznék senki számára sem. Sosem voltak barátaim sem, sem az ált. iskolában, sem a gimiben, sehol. Mindig mindenki csak összeveszett velem. Én hiába tettem meg egy barátságért mindent, még is egy jobb barátnőre lecseréltek mindig. Pl. régen volt egy egy lány, akivel összebarátkoztam, nem volt senkije, erre mikor összebarátkoztunk, lecserélt egy másik barátnőre. Facebookon ha kirakok egy képet, nagyon kevesen lájkolják. Ha névnapom vagy születésnapom van, akkor sem sokan írnak a Facebookon. Párkapcsolatok terén szintén sikertelen vagyok. A fiúk szintén lecserélnek egy jobb barátnőre. Már élni sincs kedvem, mert nem szeret senki. L/24
2016. aug. 3. 15:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
Tanulj egy kis önismeretet, és hagyd abba a kesergést, mert az kiül az arcodra. Senki nem akar egy míszes képű csajjal barátkozni vagy összejönni.
2016. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Pasizz be. ;)
2016. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%

nem lehet, hogy túl unalmas vagy és nem tudnak veled semmit csinálni? valami oka csak van, hogy nem vagy számukra fontos...


23F

2016. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%

1. lehetőség: Szedd össze magad!

2. lehetőség (ez kicsit gonosz lesz): Szerezd be a Pokemon Go-t, hátha a figyelmetlenség segít a bajodon...

2016. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Persze mások tökéletesek, míg én csak egy sz**r lehetek. Amúgy meg miért lennék unalmas? Ez az hogy velem nem akar senki programot sem csinálni.
2016. aug. 3. 15:36
 6/27 anonim ***** válasza:

Tőlem nem lehetsz magányosabb. Bár nekem nem úgy teltek az iskolás éveim mint neked, utána kegyetlen rossz lett. Gyakorlatilag párkapcsolatom hosszú évek óta nincs, barátaim úgy 5-6 éve leléptek, újat nem sikerült megszereznem. Egy munkahely kivételével az összesről 1, fél éven belül leléptem, mert nem tudtam elviselni azt, hogy csak munkából áll az életem, majd mikor hazajövök, nincs kivel beszéljek, nincs kit felhívjak, nincs semmilyen programom hétvégén az otthonülés végett. Születésnapokkor még szüleim se nagyon köszöntenek fel, nem hogy más ember. Facebookon fent se vagyok. Konkrétan kisebb megszakításokkal, de születésemtől fogva ugyanabban a városban élek, de gyakorlatilag megszűntem létezni, néha ha találkozok a szomszéddal, biccentünk egymásnak, de egyébként tök vadidegen vagyok már itt. Még a pozitív gondolkodás ellenében sem látom a kiutat ebből, mert ezáltal introvertálttá váltam, így az emberekhez is nagyon nehezen közeledek, pedig nagyon szívesen élném az életem, akár körbe is utaznám a földet, ha arról lenne szó, annyira unom ezt az életet. De még mindig úgy látom hogy ez egy örök körforgás. Ennyi idősen már nehéz barátokra lelni, ha nincsenek barátaim, akkor egyedül nagyon nehéz bárhová is eljárni, ha nem járok el, akkor soha nem lesz párkapcsolatom, így meg csak a magány vár, és a depresszió. Ezt kellene szerintem rendbe tenni.


Azon ne bánkódj, hogy nem köszöntenek fel sokan, meg nem lájkolják a képeidet. Ez semmit nem jelent, csak egy látszat, most akinek van 2000 ismerőse meg a posztjait több százan lájkolják, az többet ér nálad, meg úgy gondolod hogy sokkal sikeresebb, boldog ember? A fiúk meg nem tudom miért cserélnek le mindig, biztos adnak valami okot, lehet azon kellene változtatnod. Vagy csak egy magadhoz valót kellene találnod, akivel az érdeklődési körötök passzol.

2016. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Akiknek sokan lájkolják a képeiket, azokat szeretik, és népszerűek. Rám a kutya sem kíváncsi. Már gondolkodtam azon is hogy kilépek az életből, de nincs hozzá bátorságom.
2016. aug. 3. 15:40
 8/27 anonim ***** válasza:
25%

nem megbántani akartalak, csak próbálom kideríteni, hogy mi a probléma veled/velük...


írj magadról, te hogyan látod magadat külsőre, belsőre...

milyen hobbijaid vannak?


23F

2016. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én untig megelégednék egy normális barátnővel, meg 1-2 haverral. Rajtuk kívül a kutyát nem érdekné, hogy ki hányan lájkol be engem, meg ír üzenetet. De sajnos nekem még ennyi sem adatott meg.
2016. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
16%

Ne rinyálj már, neked legalább volt már párkapcsolatod,nekem még az se volt, mégse rinyálok.

23/F

2016. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!