Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nagyon egyedül...

Mit tegyek, ha nagyon egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés
A szüleim egész nap dolgoznak,egyedül vagyok itthon,barátaim nincsenek (sose voltak),így eléggé rossz kedvem van.Amikor az anyukám/apukám hazaér,nagyon ingerlékenyek velem,leordítanak azért is,ha mosolygok vagy ha jobb kedvem van,sokszor megsíratnak,mert ordibálnak velem.Ilyen helyzetben mégis csak jobb egyedül lennem,de ha egyedül vagyok,akkor folyton alkoholizálok,mert boldogtalan vagyok.Suliban sokszor megmondják nekem,hogy ,,xy,de utállak''.Ha visszaszólok,akkor meg megmondanak a tanároknak,ők a szüleimnek,a szüleim meg még jobban megutálnak. :'( Ördögi kör ez az egész,és ez már évek óta így megy,és pont emiatt próbáltam az interneten barátokat keresni,(már 5 éve),de eddig rengetegen tiltottak,mert szerencsételen vagyok/idegesítő és nem tudom,hogyan kell kommunikálni,nem volt alkalmam beszélgetni még senkivel.Szórakozóhelyekre meg ilyenekre nem megyek soha,és sosem voltam,mert emberek közelében leizzadok,szúr a szívem,hányingerem van,mégis rossz egyedül lenni itthon...Voltam pszichológusnál,de nem tudnak segíteni,mit tegyek???????
2017. jún. 14. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves vagy, hogy alkoholizálsz? Ha kiírod, mondok tippeket magány ellen, a korodnak megfelelő témákban.
2017. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Találj valami hobbit, amit szívesen csinálsz, máris nem fogod magad egyedül érezni, ha mégis, keress olyanokat akiknek szintén az a hobbijuk:)
2017. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs hobbim...Amúgy 15 vagyok,az alkoholt a szüleimtől veszem el,nem veszik észre.Vagy nem akarják...
2017. jún. 14. 17:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az amit szeretsz pldául, milyen témákat? Mert én olyat még nem hallottam, hogy valakivel ne lehetne beszélgetni, csak épp akkor van gond, ha nincs közös téma.
2017. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem érdekel engem semmi,nincs témám.
2017. jún. 15. 09:58
 6/8 bakalaka19 ***** válasza:

Szia!

Sokban hasonlítunk. Nekem sincsenek barátaim. Szüleim gyakran lebasznak. Nem szoktam járni szórakozóhelyekre.

Szeretek új emberekkel barátkozni. Ha gondolod irhatsz nekem.

22/F

2017. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írj Te. :D Amúgy csak azon csodálkozom,hogy a ,,lebasznak'' szót nem nyilvánították káromkodásnak,így nem kellett kicsillagozni. :D
2017. jún. 15. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy? esetleg háziorvoshoz menj depresszióval
2017. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!