Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vajon mindenki szokott arra...

Vajon mindenki szokott arra gondolni néha, hogy egyedül marad?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallom, avagy pedig olvasom, hogy rengetegen akiknek nincsen párjuk azt mondják, hogy egyedül lesznek, vagy pedig, hogy nem igazán értékelte őket eddig senki, és emiatt átfutott az agyukon, hogy nem is lesz már soha ilyen, később sem. Ilyenre mindenki szokott gondolni?

2017. jún. 5. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Én állandóan erre gondolok.
2017. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Ha van fix munkád, akkor talán nem is olyan rossz egyedül lenni, hajléktalanként viszont elhiszem, hogy tényleg rossz lehet...
2017. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
mindenki egyedül marad.
2017. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én igen, néha, de nálam ez pozitív gondolat.
2017. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megszoktam a magányt. Elfogadtam hogy egyedül fogom leélni az életemet.
2017. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak kivitelezhető lenne, hogy egyedül maradjak 😃 de sajna még nincs rá pénzem, suli mellett
2017. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindenki. Csak a kirekesztett, különc, átlagnál csúnyább kinézetű emberek.
2017. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ezt élem meg, így nincs min gondolkodnom.
2017. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyedül élek.Tőbb éve nincsen barátnőm.Kicsi rá az esély hogy lesz.Nagyon rossz így élni.28f
2017. jún. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolok erre, főleg, hogy kezdem egyre kevésbé élvezni a szingli létet, de közben az is eszembe jut, hogy ez az én döntésem is. Mindig van olyan ember, aki észrevesz és megismerne, és én esélyt sem adok, már az elején eldöntöm, hogy nem lesz belőle semmi, és ha szimpatikus, ha nem, elköszönök... Szóval, így még azon is gondolkozom, miért döntök úgy, hogy egyedül akarok maradni... -.-
2017. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!