Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a francot műveljek magammal?

Mi a francot műveljek magammal?

Figyelt kérdés

Tudom hogy idegen szemmel nevetséges, de beleszerettem egy faceApp által generált képbe... Egy srácról készült fotót rajzolt át lánnyá, és az a lány éppen az én ideálom. Már nagyon gázos a helyzet hogy 0-24 csak azt a fotót nézegetem... Hogy tereljem el a figyelmem? Két napja gyomoridegem van emiatt. Tegnap majdnem elütött egy kocsi mert annyira elmerültem a gondolataimban hogy mi lenne, ha tényleg igazi lenne, és ott lenne velem. Olyannyira bele tudok merülni a képzelgésbe hogy el tudom képzelni hogy itt van mellettem.


Szánalmas vagyok, nevetséges, tudom jól, de MIT TEGYEK? Kérlek titeket segítsetek mert már kezdek félni hogy bajom lesz. Tegnap se múlt sokon...



2017. jún. 18. 18:24
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Pszichiáter már ismer, nem kell neki bemutatkoznom. Nála szorongásos zavarral voltam, kaptam rá gyógyszert. Ezt nem akarom elmondani senkinek személyesen mert szégyellem. Itt merem közölni, sehol máshol nem.
2017. jún. 18. 18:26
 2/21 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz meg nem akarok menni. Voltam már, de a hideg ráz a képek nézegetésétől meg a nyomorult tesztek töltögetésétől... Ti biztos tudtok segíteni, nem ez az első kérdésem, mindig találtam itt jó embereket ha baj volt.
2017. jún. 18. 18:31
 3/21 anonim ***** válasza:
Keress egy normális pszichológust
2017. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvasod-e, de még az itteni nicknevem sem fedném fel, privátra nem válaszolok ehhez a kérdéshez, sajnálom. Ide írj kérlek.
2017. jún. 18. 18:35
 5/21 A kérdező kommentje:
Az a baj vele, hogy egyetlen egy lélek van itt, attól meg rosszul vagyok mert nagoyn unszimpatikus. A Pszichiátert szeretem, ő kedves nagyon, de a pszichológustól ráz a hideg...
2017. jún. 18. 18:36
 6/21 anonim ***** válasza:
Mutasd már meg azt a képet 😁
2017. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

[link]


A jobb oldali

2017. jún. 18. 18:41
 8/21 A kérdező kommentje:
De miért kell látnod?
2017. jún. 18. 18:41
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez a bizonyíték arra, hogy két ember nem ugyanazt látja.
2017. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hogy érted ezt?
2017. jún. 18. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!